konec (1:0)

22.11.2014, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 1.63 4.05 5.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního dne. (18:00:49)
Fotbalisté West Hamu jsou zklamaní, že z Liverpoolu odjíždí s prázdnou, a tak musí na dnešní zápas velmi rychle zapomenout a soustředit se na příští utkání.
Rozhodčí Clattenburg dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém Everton porazil West Ham United, a to v poměru 2:1. Fotbalisté Evertonu potvrdili, že se jim proti West Hamu prostě daří. V prvním poločase byli domácí hráči aktivnější a nebezpečnější, ale v poločase druhém se síly vyrovnaly a West Ham měl dokonce dvacetiminutovku, ve které byl aktivnější. Dnes rozhodovaly chyby a o jednu méně udělal právě Everton, který si na své konto připsal důležité 3 body. Mezi střelce se dnes zapsali Lukaku a Osman, no a za West Ham se trefil Zárate.

90+5

90+5

Jenkinson poslal parádní centr na malé vápno, ale tam ze všech hráčů nejvýše vyskočil Howard, který tak nikoho ke střele nepustil.

90+5

Běží poslední nastavená minuta a vypadá to, že Everton si vedoucí skóre pohlídá.

90+4

Vaz Tê se dostal k odraženému balonu, ale místo toho, aby vymyslel něco užitečného, tak se prezentoval velmi nepřesným centrem, který se dostal až mezi diváky.

90+3

Eto'o se uvolnil ve vápně a probojoval se ke střele, avšak ve stoprocentní příležitosti branku těsně minul.

90+2

Rohový kop si vzal na starost Eto'o a rozehrál ho nakrátko. Hráči Evertonu jsou u míče.

90+2

Domácí tým logicky nikam nespěchá, což se nelíbí hráčům West Hamu.

90+1

Coleman nastartoval své rychlé nohy, zastihl balon na hrací ploše a poté vybojoval rohový kop.

90

Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

89

Zraněného Naismitha nahradil Atsu.

89

Na levém křídle se skvěle uvolnil Jarvis, který přes dva bránící protihráče odcentroval balon do vápna, ale tam se nikdo z hráčů West Hamu nenabídl.

88

Collins vsadil na dlouhý míč za obranu, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

88

Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře.

88

Naismith je odnášen na nosítkách a publikum mu tleská.

87

Do konce utkání už moc času nezbývá, a pokud West Ham chce pomýšlet na bodový zisk, tak bude muset hodně zabrat.