Anglická Premier League

Stoke City – Burnley FC

1:2

konec (1:2)

22.11.2014, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.67 3.6 6.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Burnley se díky vítězství posunulo z posledního místa na osmnácté. Stoke je nyní desáté. (18:08:17)
Obrovská radost v sektoru hostujících fanoušků! Fotbalisté Burnley vítězí ve Stoke 1:2 a připisují si druhé vítězství v řadě! Hosté získávají tři body i přesto, že se druhým poločasem doslova jen probránili a půlící čáru přešli jen sporadicky. Rozhodující momenty zápasu přišly už v jeho úvodu, kdy se během necelých dvou minut dvakrát prosadil Danny Ings a hosté vedli ve 13. minutě 0:2. Ve 32. minutě sice snížil Jonathan Walters, ale vyrovnat už Stoke ani přes velký nápor nedokázalo. Nutno říci, že Clarets dnes velmi obětavě bránili a domácí se v ofenzivě až příliš často uchylovali k centrovaným míčům.

90+6

90+6

Odkop od brány Burnley a toto je zřejmě konec šancí Stoke na vyrovnání!

90+5

Málo vídaná situace, kdy se v malém vápně střetli oba brankáři. Domácí však mají k dispozici jen autové vhazování.

90+4

Bojan centroval na vzdálenější tyč. Crouch se k hlavičce nedostal, ale je tu další roh.

90+3

A brankář Asmir Begović se dokonce dostal k hlavičce! Hrdinou duelu se však nestane, míč skončil nad bránou.

90+3

Rohový kop, do vápna šel i Begović!

90+3

Kolmice Bojana hledala Arnautoviće, tomu míč na poslední chvíli vypíchl jeden z obránců.

90+1

Odražený míč napálil mimo bránu Muniesa. Domácí hráč poukazoval na údajnou teč a požadoval rohový kop. Rozhodčí Atkinson byl jiného názoru a nařídil odkop od brány.

90+1

Martin Atkinson nastaví pět minut!

90

Crouch tečoval střelu jednoho ze spoluhráčů. Míč však neletěl tak rychle, aby zaskočil Heatona.