Ruská Premier Liga

FK Krasnodar – CSKA Moskva

2:1

konec (2:1)

22.11.2014, 14:30 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Filip Branšovský (@Filasek1892)

Tipsport: 2.47 3.0 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou. (16:40:56)
Je za námi šlágr kola, který rozhodně nebyl nudný.

Vítězem je FC Krasnodar,který byl lepším týmem a svého soupeře dnes k ničemu vážnějšímu nepustil. Vítězství se zrodilo v úvodní desetiminutovce, ve které se dokázal dvakrát prosadit ARI. Snížení přišlo ve 13. minutě z kopačky Jerjomenka.

Po zbytek zápasu hrozili spíše domácí hráči a hosté se těžce dostali k zakončení. Tímto zápasem se Krasnodar dostal před svého dnešního soupeře a díky dnešním třem bodům patří Krasnodaru druhá pozice!

90+4

90+4

Z rohu není nic a rozhodčí každým okamžikem ukončí zápas.

90+3

Roh pro domácí tým.

90+3

Hráči CSKA měli vhazování v blízkosti pokutového území. Míč ale skončil po odkopu Sigurðssona daleko od Dikana.

90+3

Joãozinho se ocitl v ofsajdu a hra je tedy zastavena.

90+2

Domácí drží míč na polovině CSKA.

90+1

LaBorde získal míč v pokutovém území a ještě ho prodlužoval na Pereyru, který na míč ale nedosáhl.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89

Do konce zápasu moc toho nezbývá. Uvidíme, kolik rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby.

88

Gazinskij si v souboji pomohl loktem a rozhodčí jeho počin ocenil žlutou kartou.

87

Domácí nepouští hráče CSKA na svou polovinu a ti přiostřují do osobních soubojů.

86

LaBorde se ocitl na zemi po kontaktu se dvě stopery. Rozhodčí ale tento kontakt neviděl jako faul.

85

Zakončení Labordeho nenadělalo Akinfejovi problémy.

84

Míč často střídá majitele a hra se odehrává na středu hřiště.

83

Pohled na brankáře Dikana, který se musel protahovat značí, že už dlouho se nezapojil do hry.

82

Hosté se snaží dostat na útočnou polovinu ale přihrávky jsou nepřesné a často končí na kopačkách hráčů v zelených dresech.

81

Poslední střídání i trenéra domácích. Hřiště opouští střelec dvou gólů Ari a jeho místo nahradí Wánderson.

80

Do konce zápasu zbývá deset minut a napětí by se dalo krájet. Hosté se nedokázali posledních deset minut dostat do zakončení a jejich nervozita stoupá.

79

Kouč CSKA se rozhodl naposledy střídat. Hřiště opouští Tošić a jeho místo nahradí Jefremov.

78

La Borde se dostal do dobré střelecké pozice ale k zakončení se nedostal.

78

Domácí hráči získali autové vhazování na útočné polovině a k rozehrání se moc rychle nehrnou.

77

Doumbia se dostal do pokutového území ale skvělým zákrokem Sigurðssona se nedostal ke střele.

76

Ofsajd domácího týmu.

75

Do konce zápasu zápasu zbývá zhruba patnáct minut a zatím největší šance si dokázali vypracovat domácí.

73

Fernandes už nestihl míč na hrací ploše a navíc po špatném došlápnutí se zranil.

72

Pereyra ve snaze získat míč fauloval a daroval tak míč CSKA.

71

Granqvist je schopen pokračovat ve hře.

70

Granqvist potřeboval ošetření a nyní Krasnodar hraje o deseti.

69

Centrovaný míč do Dikanova území nic pro CSKA nepřinesl a navíc se píská útočný faul jednoho hráče hostí.

68

Hosté se snažili dostat do útoku což se nelíbilo hráči Laborde, který poslal svého soupeře nevybíravě k zemi.

67

Izmajlov za faul na útočné polovině vidí žlutou kartu.

66

Trenér Krasnodaru se snaží oživit hru svého týmu a do hry pošle Labordeho, který nahradí Mamajeva.

65

Tošič byl faulovaný a získal tak míč pro svůj tým.

64

Hostující trenér se rozhodl podruhé střídat. Hřiště opouští Milanov a jeho místo nahradí Cauna.

63

Odkopy Dikana jsou velmi nepřesné a těží z toho hráči CSKA. Opět odkop Dikana skončil za autovou čárou.

63

Míč rychle hosté ztrácí a domácí si v pohodě přihrávají na útočné polovině.

62

Při hráčích z CSKA stálo posledních pár minut štěstí. Hosté se snaží nyní uklidnit hru na vlastní polovině.

Ari je dnes aktivní

61

Ari se dostal opět sám před brankáře, nyní ale opět nedokázal poslat míč za brankářova záda.

60

K zakončení se dostávají teď častěji domácí borci. Jejich střely ale většinou končí vysoko nad.

58

Pereyra se dostal na druhé straně k odraženému míči na velkém vápně odkud z voleje poslal míč vysoko nad branku.

57

Na druhé straně nepřesné zakončení Doumbii.

56

Rychlá akce domácích, kde na konci byl dvougólový střelec Ari! Nejprve skvělým náběhem se dostal až před Akinfejeva, ten ale jeho pokus vyrazil, o několik vteřin později se opět Ari dostal ke střele do téměř prázdné brány, ale hbitý Akinfejev střelu vyrazil ven!

55

Míč ale Ari ztrácí a opět se hosté snaží dostat do zakončení.

55

Pro centrovaný balón do svého území si došel v pohodě Dikan a dalekým výhozem nastartoval své spoluhráče do brejku.

54

Další roh pro CSKA.

53

Ari je schopný pokračovat ve hře. ale jeho pohyb nevypadá příliš radostně pro domácího trenéra.

52

Na druhé straně Ari špatně došlápl a vyžádal si pozastavení hry.

51

Tošič nedokázal poslat ideální centr do Dikanova území, míč končí v zámezí a Dikan bude odkopávat od brány.

50

Roh pro CSKA.

49

Dzagojev vyslal zhruba z pětadvaceti metrů tvrdý projektil, se kterým měl práci Dikan. K dorážce se hrnul hráč CSKA, ten ale byl v ofsajdovém postavení.

48

Daleký odkop Dikana končí za autovou čárou a míč tak lacino získali hosté.

47

První střelecký pokus Tošiče končí mimo tři tyče.

46

Trenér CSKA do druhého poločasu udělal jednu změnu. Místo Wernblooma přichází Musa

46

Hráči jsou již nastoupeni na hrací ploše a může začít druhý poločas.
V nastaveném čase se nestalo nic závratného a hráči odcházejí do kabin za stavu 2:1!

Utkání začalo ve velkém tempu, z čehož těžili domácí!
Hned ve 4. minutě se dokázal skvěle uvolnit Ari, který nedal Akinfejevovi šanci a poslal tak domácí do vedení. O malý okamžik Ari opět skvěle probojoval do pokutového území a svou střelou nedal opět hostujícímu brankáři šanci!
Snížení přišlo o několik minut později, kdy si Roman Jerjomenko skvěle naběhl na Fernandésův centr a z bezprostřední blízkosti nedal Dikanovi šanci.

Druhý poločas začne zhruba 15:32. Doufejme, že nabídne skvělou podívanou jako byla v prvním poločase.

45+1

45

Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby minutu navíc.

44

Do území Dikana přilétl centr, se kterým si Doumbia nedokázal poradit. Sigurðsson v pohodě odkopává do bezpečí.

43

Ari u postranní čáry si počínal zkušeně a dokázal vybojovat autové vhazování pro svůj tým.

41

U míče jsou častěji hráči CSKA, ti ale jakoby nevěděli, jak se dostat na útočnou polovinu.

40

Hosté vybojovali míč na polovině soupeře. Rozhodčí však viděl faul Ščenikova a zastavuje tak akci hostů.

40

Joãozinho ale posílá míč vysoko nad branku Akinfejeva, který může zůstat v klidu.

39

Domácí po faulu Ignaševiče před pokutovým územím získávají celkem slušnou pozici pro navýšení skóre!

38

Akinfejev dalekým nákopem nenašel žádného spoluhráče. Míč tak získávají domácí.

37

Z rohového kopu nebylo nic a míč odkopávají domácí daleko od svého brankoviště.

Dikan předvedl výborný zákrok

36

Dzagojev se ocitl sám před brankářem ale nedokázal poslat míč za jeho záda! Skvělý Dikan dokázal vytěsnit míč na roh!

34

Doumbia nedokázal zpracovat míč a znemožnil tak možnost brejku CSKA.

34

Z rohového kopu domácí nevytěžili nic a do útoku se vydávají hráči CSKA.

33

Roh pro Krasnodar.

32

Hosté drží míč na svých kopačkách ale jakoby nevěděli, jak se dostat na polovinu soupeře.

31

Ignaševič ale poslal míč vysoko nad branku Dikana.

31

Ščenikov byl faulovaný před velkým vápnem a pro hosty vzniká celkem slušná pozici na srovnání!

Přímý kop pro CSKA

29

Faulovaný hráč si postavil míč a poslal do vápna Dikana centr, se kterým měl domácí brankář celkem velké problémy.

28

Hosté vybojovali zajímavou pozici po faulu na Zorana Tošiče.

25

Další faul domácích na polovině hřiště. Nyní se provinil Gazinskij, kdy stáhl Tošiče.

24

Petrov raději poslal míč za autovou čáru, než aby riskoval průnik hostů.

Mamajev minul cíl

23

Ale když se domácí dostanou do útoku tak to stojí zato!
Mamajev přebral míč na velkém vápně a jeho střela jen těsně míjela pravou tyč!

22

Tempo hry z úvodních minut opadá. Častěji jsou u míče hosté a krasnodarští hráči pasivně brání.

21

Joaozinho ve snaze získat míč fauloval a míč tak získali na kopačky hosté.

20

Mamajev předvedl perfektní skluz a zabránil tak hostům jít do přečíslení!

18

Milanov nepochopil záměr svého spoluhráče a poslal tak míč do území nikoho.

17

Aktivnějším týmem je tým z Moskvy, který už několik minut nepustil hráče Krasnodaru na vlastní polovinu.

16

Domácí jen sledují výměnu přihrávek hráčů CSKA na vlastní polovině.

15

Hosté získávají míč a postupnou kombinací se dostávají na polovinu Krasnodaru.

Roman JERJOMENKO - 2:1

13

CSKA právě vstřelilo branku!
Hosté vše rozehráli na krátko, kdy Fernandes prchl po pravé straně a přízemním centrem našel ROMANA JEJROMEKA, který si dokázal vypracovat prostor a poslat míč za Dikanova záda!
Nyní hosté vybojovali navíc faul na polovině Krasnodaru.

12

Hosté drží balón na vlastní půlce.

11

K vidění nyní bylo pět hlavičkovaných míčů za sebou. Vše končí Ariho ofsajdem.

11

Hosté ale rychle získali ztracený míč zpět a derou se do dalšího útoku.

10

Wernbloom neposlal ideální centr do vápna soupeře a míč tak získali domácí hráči.

9

Hosté zatím nepůjčili hráčům v zelených dresech míč.

8

Mezitím hráči CSKA drží míč na svých kopačkách a kombinují na vlastní polovině.

7

Díky druhému gólu Ariho se Krasnodar posouvá na druhé místo ruské ligy!

6

Hosté se snaží uklidnit hru a zabránit tak dalšímu gólu.

ARI - 2:0

5

Krasnodar právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné!!!!
ARI de FERREIRA o malý okamžik dává další gól! Nyní pláchl obránci a sám před Akinfejevem se nemýlil! Tvrdá rána pro CSKA.

ARI - 1:0

4

ARI FERREIRA posílá domácí do vedení!!!! Ari si dobře pohlídal ofsajdové postavení v pokutovém území a z bezprostřední blízkosti poté nedal Akinfejovi šanci na zákrok!

3

Ze začátku utkání jsou jednoznačně aktivnější domácí borci a pokoušejí se dostat do zakončení.

2

Míč hosté ale ihned ztrácí a domácí mohou jít dopředu.

2

Wernbloom vybojoval faul na polovině hřiště.

2

Gazinskij se ale dostal o pár chvil k dalšímu centru do vápna Akifejeva, ale jeho hlavička neměla razanci.

1

Hned v první minutě přišel pas na Gazinskiho, který ale na míč nedosáhl.

1

Míč do hry uvedli domácí hráči.

1

Domácí hráči jsou oděni do tmavě zelených dresů a hosté z Moskvy do čistě bílých dresů.
Hráči nastupují na hrací plochu a za malý okamžik utkání začne.

FC Krasnodar: Dikan – Jędrzejczyk, R. Sigurðsson, Granqvist (C), Petrov – Gazinskij, Pereyra – Mamajev, Joãozinho, Achmedov – Ari.
Náhradníci: Sinicyn – Kalešin, Izmajlov, Bystrov, Adžindžal, Laborde, Wánderson.

CSKA Moskva: Akinfejev – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – Wernbloom, Tošić – Dzagojev, Milanov, Jerjomenko – Doumbia..
Domácí jsou na tom stejně dobře. V tabulce jsou aktuálně na 3. pozici, na kontě mají 24 bodů za 7 výher, 3 remízy a 3 prohry. Na svého soupeře tedy ztrácí jen jeden bod – skóre 22:10. Forma z posledních zápasů je o něco lepší, z pěti zápasů prohráli jen jeden. Nejlepším střelcem týmu je Brazilec Joaozinho se 6 brankami.

Poslední zápasy

09.11.14 Krasnodar – Kazaň 2:0
06.11.14 Wolfsburg – Krasnodar 5:1 (EL)
02.11.14 Saransk – Krasnodar 2:1
30.10.14 Krasnodar – Samara 1:3 (Pohár)
27.10.14 Krasnodar – Terek 2:0
Představme si nejprve hostující celek. CSKA se nachází na 2. příčce tabulky s celkovým počtem 25 bodů. Připsali si 8 výher, 1 remízu a 4 prohry při skóre 29:13. V posledních zápasech se jim ale příliš nedaří, vyhráli naposledy 18. října. Od té doby přišla jedna remíza a dvě prohry. Nejlepším střelcem je B. Natcho se 7 brankami.

Poslední utkání

09.11.14 Dyn. Moskva – CSKA Moskva 1:0
05.11.14 Manchester City – CSKA Moskva 1:2 (LM)
01.11.14 CSKA Moskva – Zenit Petrohrad 0:1
29.10.14 CSKA Moskva – T. Moskva 2:0
26.10.14 Ufa – CSKA Moskva 3:3
Dobré sobotní odpoledne všem fotbalovým fanouškům. Od 14:30 se uskuteční utkání ruské Premier Ligy mezi Krasnodarem a CSKA Moskva. Jde o souboj o čelo tabulky, nenechte si toto utkání ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.