konec (0:0)

22.11.2014, 20:00 • Daknam Stadium • David Kruj

Tipsport: 1.43 4.35 7.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek večera. (22:00:43)
V dnešním utkání jsme žádnou branku neviděli a po remíze 0:0 si tak oba týmy připíšou do tabulky po jednom bodu. Lokeren se celý zápas dostával do šancí, ale žádnou z nich nedokázal využít. Za to Westerlo předvedlo defenzivní výkon a s bodem budou hosté určitě spokojení.

90+4

90+2

Lokeren už nemá moc času, ale stále se snaží vstřelit rozhodující branku.

90

Hlavní rozhodčí bude druhý poločas nastavovat o čtyři minuty

89

Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Aoulad, přichází Koffi.

86

Scholz teď dobře zastavil akci Westerla na jejich polovině.

84

Tlak Lokerenu je pořád větší. Maric bude zahrávat přímý volný kop z dobré pozice.

83

Dobrý zákrok Van Langendoncka po hlavičce Leyeho.

81

Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Molenberghs, přichází Vershueren.

78

Remacle se hlásil ve vápně o centr, ale ten byl zablokován hostující obranou.

75

Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází de Pauw, přichází Remacle.

73

Vanaken vyslal nepřesný pokus na branku hostí.

71

Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Lecomte, přichází Rommens.

67

Leye zkoušel najít centrem někoho ve vápně, ale marně.

66

Barry Copa si poradil se slabou střelou Aoulada.

61

Domácí se snaží střídáním oživit hru a konečně vstřelit branku.

60

Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Ngolok, přichází Abdurahimi.

59

Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Patosi, přichází Leye.

57

Domácí tým se snaží dostat do šance, ale zatím si nevypracoval žádnou větší příležitost.

48

Lokeren se snaží najít skulinu v obraně Westerlo. A dostat se do zakončení.

46

Hosté rozehráli druhý poločas a mají míč na kopačkách.

46

V první poločase jsme moc zajímavých příležitostí neviděli. Rozhodčí zatím rozdal dvě žluté karty na straně hostí. Po bezbrankovém poločase si tak budeme muset na branku ještě nějakou chvíli počkat.
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.

45

44

Barry Copa vyráží hlavičku Godeau.

39

Další žlutou kartu dostává hostující Geudens.

37

Schouterden bude zahrávat přímý volný kop, ale mířil mimo. U míče opět Westerlo.

30

Van Langendonck chytá dobrou Patosiho střelu.

25

Patosi bude zahrávat přímý volný kop.

20

Ngolok posílá míč do vápna z pravé strany.

18

Maertens fauluje Odoiho, který může z nebezpečné pozice zahrát standardní situaci.

12

Po pěkné akci Molenberghs našel Annyse, který ale netrefil branku.

7

První žlutou kartu v utkání dostává hostující Annys.

6

Godeau posílá do vápna nebezpečný centr z rohu.

3

Oba týmy se snaží útočit.

1

Technická chyba byla vyřešena s asistentem rozhodčího, můžeme konečně začít.

KVC Westerlo

Hosté jsou s 20 body na osmé příčce a drží se v klidném středu tabulky. Jejich poslední zápasy ale ukazují, že pohoda týmu asi není nejlepší. Z posledních pěti utkání dokázalo Westerlo porazit jen Kortrijk a tuto černou sérii tak budou chtít dnes hosté určitě ukončit.
KSC Lokeren

Domácí jsou s 26 body na třetím místě tabulky a jen čtyři body je dělí od první příčky. Z posledních pěti utkání Lokeren jen jednou prohrál a to před měsícem doma s týmem Club Bruggy. V evropské lize ve svém posledním utkání doma remizoval 1:1 s Trabzonsporem.
Dobrý den vítejte u 16. kola Jupiler ligy mezi KSC Lokeren – KVC Westerlo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.