konec (1:0)

22.11.2014, 18:30 • Keine Sorgen Arena • Ondřej Voska (@Vosky24)

Tipsport: 2.36 3.3 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a přejí příjemný zbytek večera. (20:23:24)
Neuvěřitelný zápas v Riedu. Altach, který si po celý zápas prakticky nevytvořil jedinou gólovou šanci, dokázal i bez vyloučeného Schreinera jen tři minuty před koncem vyrovnat. Jenže Ried si nakonec tři body vzít nenechal a ve třetí minutě nastavení o jeho výhře rozhodl střédající Thomas Fröschl.

90+5

FRöSCHL - 2:1

90+3

Ried právě vstřelil branku!
Tak se Riedu musím omluvit! Centr Kragla neudržel brankář Kobras a na zadní tyči ho hlavou do prázdné brány doklepl THOMAS FRÖSCHL.

90+2

Domácí se ještě snaží zvrátit zápas na svoji stranu, ale vypadá to na remízu.

90

Žlutou kartu dostává Seeger (SC Rheindorf Altach).

SEEGER - 1:1

87

Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
Potvrdilo se nedáš – dostaneš! Krásnou akci Altachu po výborném sklepnutí Aignera zakončil prostřelením brankáře PATRICK SEEGER.

Tyč po střele Perstallera

85

Ried mohl vítězství pojistit. Aktivní Leiner prošel z pravé strany okolo brankové čáry, poslal míč na malé vápno na střídající Perstallera, ten však trefil pouze tyč!

82

Lainer a Kragl si zopakovali spolupráci starou několik minut, ale druhý jmenovaný z vápna po přihrávce pod sebe opět pálil vysoko nad.

80

Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Möschl, přichází Fröchsel.

79

Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Prokopić, přichází Luxbacher.

79

Hosté se po zákroku na Janeczeka ve vápně dožadovali penalty. Marně.

77

V dobré pozici byl na druhé straně i Lienhart, tomu ale pro změnu do střely vstoupil jeden z obránců Riedu.

75

Domácí v přesilovce vypadají poměrně sebejistě. Po centru Lainera byl v dobré pozici Kragl, ale míč mu skončil a on přestřelil.

71

Přímý kop domácího Kragla skončil dobré dva metry od branky Kobrase.

68

Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Walch, přichází Perstaller.

68

Schreiner před útočným vápnem zbytečně dojel jednoho z protivníků a během čtvrthodiny vidí druhou žlutou kartu!

67

Hra se uklidnila. Domácí nadále perfektně brání a Altach do žádných nebezpečných situací nepouští.

61

Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Ngwat-Mahop, přichází Kovacec.

60

Domácí zahrozili během chvíle podruhé, za vápnem napřáhl Möschl a donutil Kobrase k vyražení střely.

58

Obrovská šance Riedu! A jak jinaj, než z rychlého protiútoku. Walch poslal krásnou přihrávku mezi obránci na Elsnega, který se ocitl sám před brankářem. Mířil na zadní tyč, ale branku o metr minul.

53

Žlutou kartu dostává Schreiner (SC Rheindorf Altach).

52

Prostor ve vápně Riedu dostal nově příchozí Seeger, ale míč netrefil čistě a Gebauer ho bez problémů sebral.

49

Jeden z brejků Riedu přerušil Aigner jen za cenu žluté karty.

48

Úvod druhé půle zatím skutečně nenapovídá, že by se na podobě hry něco měnilo. Jen připomeňme, že obrana Riedu nekaputilovala už 315 minut.

46

46

Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Tajouri, přichází Seeger.
Po prvním poločase vede domácí Ried nad Altachem 1:0. O vedení se postaral už v deváté minutě Thomalla. Hosté sice byli lepším týmem, ale až na úvodní hlavičku Ortize se do šance nedostali. Naopak domácí byli nebezpeční z protiútoků a dá se očekávat, že na stejnou taktiku vsadí i v druhé půli.

45+2

45

Salomon vidí za tvrdý skluz na Möschla žlutou kartu.

41

Altach po dlouhé době ohrozil přímo Gebaure. Po centru z levé strany v pádu hlavičkoval Aigner, míč však pomalu zamířil jen na domácího brankáře.

39

Ried je z brejků hodně nebezpečný. Další v podání Möschla nakonec skončil neefektivním rohem domácích.

35

Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Ziegl, přichází Streker.

35

Altach je rozhodně aktivnější, jenže do šancí se nedostává. Salomon teď hlavičkoval z vápna, ale Gebaur míč mířící do autu v klidu hlídal.

33

Zajímavá akce hostujícího Kovacece, který se po levé straně dostal až těsně před bránu Reidu. Poslal míč pod sebe, jenže už před tím byl v autu, branka Aignera tak nemohla být uznána.

26

Jenže další šanci měli opět domácí. Po pravé straně do vápně pronikl Kragl, ale na gólové zakončení byl v příliš velkém úhlu a nedokázal Kobrase prostřelit.

24

Opět přímý kop hostí, kteří už mají území převahu. Opět si ale poradil – i přes další faul – Gebauer.

20

Altach už se trochu osměluje. Po průniku středem se do zakončení dostával Tajouri, ale na poslední chvílu mu míč jeden z obránců vypíchl.

19

Na druhé straně i přímý kop pro Altach, ale Aigner v souboji fauloval brankáře Gebauera.

17

Ried je po vstřelené brance lepším týmem, zahrál rychle za sebou dva rohové kopy, další šance se ovšem nedočkal.

13

Thomalla je při chuti, napřáhl nyní přibližně z 22 metrů a Kobras musel míč vyrazit na roh.

THOMALLA - 1:0

9

Josko jde do vedení! Möschl dostal na pravé straně výborný míč do běhu, z první odcentroval do vápna a DENIS THOMALLA míč na zadní tyči doklepával prakticky do prázdné brány. Thomalla byl v těsném ofsajdu, branka přesto platí.

9

Altach se dostal k další standardní situaci, domácí tentokráte odvrátili.

8

Bojuje se hlavě ve středu pole, oba dva týmy na nějakou akci vyčkávají.

5

A tento roh také přinesl první šanci zápasu, hlavička Césara Ortize se lehce otřela o tyč!

5

První roh si připíšou hosté.

1

SV Josko Ried: Gebauer – Pichler, Trauner, Janeczek – Lainer, Ziegl, Elsneg, Kragl – Moschl, Walch – Thomalla
Náhradníci: Höbarth – Burghuber, Streker, Perstaller, Reifeltshammer, Schneider

SC Rheindorf Altach: Kobras – Lienhart, Ortis, Zwischenbrugger, Schreiner – Salomon, Netzer, Prokopić, Kovacec – Aigner, Tajouri
Náhradníci: Lukse – Gercaliu, Jager, Luxbacher, Ngwat-Mahop, Roth, Seeger

Rozhodčí: Hameter – Riedel, Kijas.
Vítejte u dnešního přenosu z 16. kole rakouského Bundesligy.
Vzájemné zápasy

Ried se letos s Altachem potkal v nejvyšší soutěži po pěti letech. V Altachu na konci srpna na body dlouho sahali hosté, domácím se na konečných 2:2 podařilo vyrovnat až v poslední minutě. Na soutěžní výhru čeká Altach od března roku 2008.
SC RHEINDORF ALTACH

Altach patří jednoznačně k největším překvapením současného ročníku. Jako nováčkovi mu patří třetí – pohárová – příčka a boj o záchranu má prakticky vyřešený.

Navíc zatímco v Riedu hovoří o dobré formě, v malém městečku na západě Rakousku můžou mluvit o formě přímo fantastické. Na porážku čeká Rheindorf od šestého kola, před reprezenační pauzu navíc vyprášil rakouského suveréna Salzburg 4:1.
SV JOSKO RIED

Ried se sice nachází po prvních patnácti zápasech jen dvě pozice od sestupového desátého místa. Jenže od posledního Neustadtu ho dělí sedm bodů, dá se tak říct, že Josko se nachází v klidném středu tabulky.

Do toho si pomohl hlavně poslední formou. Branku dostal naposledy v Salzburgu před 270 minutami, od té doby už jedno remizoval a dvakrát zvítězil nejtěsnějším rozdílem 1:0. Po výhře nad druhým Wolfsbergerem vyhrál i na půdě Grödigu.
16. kolo rakouské Bundesligy přinese souboj domácího Riedu, který hraje především o klid ve středu tabulky a který v sobotní podvečer přivítá Rheindorf Altach, nováčka soutěže a jedno z největších překvapení tohoto ročníku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.