KHL

Lada Toljatti – HK Soči

1:3

konec (0:0, 1:1, 0:2)

06.11.2014, 16:00 • Arena Lada • Daniel Kubelka (@DanielKubelka), David Košinár (@kosik1424)

Tipsport: 2.15 3.8 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

44:42

Síly na ledě se vyrovnají, český útočník Martin Zaťovič (TOG) hájící barvy domácího týmu, dostává dvě minuty za podražení.

41:14

Pro Andreje Kosticyna (SOC) dnešní utkání předčasně skončilo, za předchozí ostrý faul na Slobodu vyfasoval trest na 5 minut a do konce utkání za vražení na hrazení.

39:26

Domácí hokejisté budou mít v závěru druhé periody možnost srovnat v přesilové hře, do boxu časoměřičů přijíždí na krátkou návstěvu Alexej Krutov (SOC), dvě minuty za hákování.

35:08

Dlouho se ale v pěti na obou stranách nehrálo, nedisciplinovanost domácích totiž pokračuje, na trestnou lavici totiž usedá Dmitrij Ogurcov (TOG), menší trest za držení protihráče.

31:59

Dmitrij Ogurcov (TOG) se provinil nedovoleným bráněním a na trestné lavici tak doplní již vyloučeného Belousova. Co je ale hlavní, hosté budou hrát přesilovku 5 proti 3.

30:22

Georgij Belousov (TOG) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení, přesilovka pro hosty.

26:47

Alexandr Ševčenko (SOC) vyloučen za hákování, domácí tak budou mít k dispozici dvě minuty přesilové hry.

10:55

Menší potyčka a bude se opět vylučovat. Za hrubost si jdou sednout na trestnou lavici Joonas Jarvinen (SOC) a Alexandr Černikov (TOG).

10:14

Další vyloučení na hostující straně a možnost pro Ladu dostat se do vedení. Roman Ljudučin (SOC) si odsedí dvě minuty za sekání.

02:57

Trest přijde i na druhé straně. Denis Golubev (TOG) si posedí dvě minuty na trestné lavici za nedovolené bránění.

00:28

Hned v úvodu třetiny si zahrají domácí přesilovou hru. Za podraženi si odsedí dvě minuty Roman Derljuk (SOC)

1:3

Branky a nahrávky: 40. Valujskij (Podhradský) – 36. Anisin (Wilson, Krutov), 46. Ljudučin (Wilson), 52. Krutov (Wilson)

Lada Toljatti: Ježov (Glass) – Podhradský, Barancev, Vorobjov, Romanov, Sloboda, Ogurcov, Hunkes – Černikov, Petrov, Golubev – Nikitěnko, Valujskij, Bočarov – Šenfeld, Belousov, Zaťovič – Strelcov A., Strelcov V., Fjodorov – Šarov.

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Wilson, Děrljuk, Koledov, Ščitov, Whitney, Jarvinen – Ljudučin, Anisin, Emmerton – Ignatuškin, Kosticyn, Ščerbina – Krjukov, Warn, Ševčenko – Krutov, Šiškanov, Achmetov – Lapenkov.

Rozhodčí: Zacharov, Kulakov – Meňšich, Fatějev