06.11.2014, 04:30 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 2.12 4.0 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lubomír Višňovský (NYI) 0+1, 3 střely, čas na ledě 22:27
Jaroslav Halák (NYI) 63 minut, 32 zákroků, 0 gólů, 94,1% (07:35:55)
1. John Tavares (NYI) 2+0
2. Hampus Lindholm (ANA) 0+0
3. Matt Beleskey (tým) 1+0
Hostující tým vítězí v prodloužení, a tak si připisuje dva body, na domácí hráče zbyl bod jeden.

John TAVARES - 2:3

62:18

Islanders právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto, skóruje kapitán. JOHN TAVARES od modré čáry zajistil domácím druhý bod. Parádní střela v přesilové hře. Asistence: Lubomir Višňovský, Kyle Okposo.

61:25

Za nebezpečnou hru loktem vyloučen Sami Vatanen.

60:56

Halák si připisuje další zákrok.

60:16

Domácí Ryan Kesler branku v dobré pozici netrefil.

60:01

Třetí třetina nepřinesla gól, a tak se bude po krátké přestávce prodlužovat. Stav po šedesáti minutách hokeje je 2:2.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45

Posledních patnáct sekund.

59:02

Halák rozehrává další akce, chce co nejvíce podpořit snahu spoluhráčů skórovat.

58:30

Kesler to měl na hokejce, ve výtečné pozici mířil nad branku. Obrovská šance domácího týmu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetiny. Na střely to je 33:33.

57:02

De Haan nedokázal v dobré pozici najít recept na brakáře Jasona Labarberu,

2:3

Branky a nahrávky: 30. Beleskey (Kesler, Vatanen), 39. Elem (Rakell, Fowler) – 4. Tavares (Haan, Hamonic), 21. Okposo (Nielsen), 63. Tavares (Višňovský, Okposo)

Anaheim Ducks: LaBarbera (Andersen) – Vatanen, Fowler, Beauchemin, Lindholm, Manson, Stoner – Perry, Getzlaf, Maroon – Smith-Pelly, Kesler, Cogliano – Silfverberg, Karlsson, Beleskey – Jackman, Thompson, Etem.

New York Islanders: Halák (Johnson) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Višňovský, Hickey – Okposo, Tavares, Kulemin – Stone, Grabovski, Nelson – Lee, Nielsen, Martin – Clutterbuck, Conacher, Boulton

Rozhodčí: Hebert, LaRue – Devorski , Henderson

Diváci: 16448