06.11.2014, 18:00 • Třemošná • Michal Belšán (@belly11mb), Jan Picka

Tipsport: 1.73 4.5 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Od nás to bude pro dnešek vše. Z Třemošné se s vámi loučí Michal Belšán a Jan Picka, někdy příště u onlajnu na počtenou! (20:00:13)
Česká republika si poradila se Švýcarskem, které porazila 5:2!

Do vedení se domácí dostali v šesté minutě, když se trefil Filip Zadina. Druhou branku přidal ve 22. minutě Ondřej Buchtela. Na 1:2 z pohledu Švýcarů snižoval Andreas Döpfner ve 28. minutě. Vyrovnat se hostům podařilo ve 42. minutě, postaral se o to Nando Eggenberger. Pak už ale pálili pouze domácí. Ve 47. minutě dal na 3:2 Filip Zadina, o minutu později skóroval Marek Škvrně. V závěru utkání ještě výhru gólem do prázdné branky potvrdil Matyáš Svoboda.
Češi tak porazili Švýcary 5:2!

Nejlepší hráči zápasu: Filip Zadina (2+0) – Sven Leuenberger (0+0)

Česko právě vstřelilo branku!
A je definitivně rozhodnuto! Safin se ve středním pásmu ujal kotouče a předložil ho MATYÁŠOVI SVOBODOVI, který obešel obránce a zakončil do prázdné branky! Asistence: Ostap Safin.

58:33

Cho nahrával před branku a bylo z toho pořádné trma-vrma, Vomáčka měl ale celou dobu puk pod kontrolou.

58:13

Joel Messerli zůstává na střídačce, Švýcaři to zkusí v šesti!

58:13

Oddechový čas pro hosty.

58:13

Ve velké šanci nyní Tomáš Vomáčka vychytal Schüpbacha!

58:00

Wojnar přes útočnou modrou čáru neprošel.

57:26

Střela Jaroslava Dvořáka šla byla nepřesná.

56:25

Sigristova střela šla pouze do boční sítě.

56:03

Šaldův pokus z mezikruží mezi betony Messerliho neprošel.

55:52

Eggenberger nahrával na Tannera, ten byl ale tísněný obráncem.

55:23

Vše bylo ukončeno až posunutím branky, které zavinil Vomáčka, jenž se přesouval k puku. Hlavnímu rozhodčímu se domácí brankář omluvil, z této situace vyvázne bez postihu, neboť úmysl bychom těžko hledali.

55:16

Švýcaři se nyní drží v útoku!

54:24

Kondelíkovu střelu se pokusil dorazit Ostap Safin, Messerli si situaci ale pohlídal.

53:56

Heughebaert si v souboji jeden na jednoho poradil s obráncem, oba jeho následující bekhendové pokusy ale zlikvidoval Tomáš Vomáčka.

5:2

Branky a nahrávky: 6. Zadina (Škvrně), 22. Buchtela (Kern, Kaut), 47. Zadina, 48. Škvrně (Bukač), 59. Svoboda (Safin) – 28. Döpfner (Matewa), 42. Eggenberger (Tanner)

Česko: Vomáčka (Patera) – Kvasnička, Mikyska, Šalda, Bukač, Horský, Buchtela, Galvas, Král – Svoboda, Kondelík, Safin – Kern, Nečas (C), Kaut – Machala, Škvrně, Zadina – Wojnar, Hrabík, Dvořák

Švýcarsko: Messerli (Johnson) – Matewa, Zeiter (C), Wüthrich, Le Coultre, Schüpbach, Jovanovic, Farner, Manser – Geisser, Cho, Eggenberger, Tanner, Simic, Döpfner, Sigrist, Leuenberger, Heughebaert, Müller, Riat

Rozhodčí: Šindler – Brejcha, Suchánek