KHL

Lada Toljatti – HK Soči

1:3

konec (0:0, 1:1, 0:2)

06.11.2014, 16:00 • Arena Lada • Daniel Kubelka (@DanielKubelka), David Košinár (@kosik1424)

Tipsport: 2.15 3.8 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji hezký zbytek večera! (18:31:54)
Dnešní utkání je u konce a tři body za výhru si dnes připisují do tabulky hosté, kteří díky dvěma gólům v poslední třetině vítězí celkovým skóre 3:1.

59:30

Teď už to ale nevypadá příliš dobře pro domácí, hosté opět vyhazují a Lada musí začít asi jednu z posledních akcí až od vlastní klece.

58:30

Čas pro domácí utíká velice rychle, do konce zbývá již pouhopouhých 90 vteřina a tak to Togliatti v závěrečných vteřinách hry zkusí bez brankáře Ježova!

55:05

Hra má poslední minuty stále stejný průběh, hráči domácí Lady drží pásmo, krouží s kotoučem kolem branky Pöpperleho, ten ale s přehledem likviduje všechny jejich pokusy.

54:20

Lada tlačí svého soupeře a ten se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění..

53:20

Situace dva na dva k vidění na druhé straně kluziště, kotouč ale po akci hostí končí u domácího brankáře.

52:35

Domácí pochopitelně přidali a zařadili vyšší rychlostní stupeň, hosté se ale prozatím dobře brání a nepřipouští žádné komplikace.

*

Kyle Wilson si v dnešním duelu připsal na své konto již tři asistence, což je již o jednu víc, než měl v dosavadním průběhu ročníku.

51:12

Domácí si vyžádali oddechový čas!

Alexej KRUTOV - 1:3

51:12

Soči právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají do dvougólového trháku, ALEXEJ KRUTOV přidává jejich třetí branku v zápase poté, co Ježov pouze vyrazil předchozí střelu a domácí útočník dostal puk do odkryté části branky! Domácí budou muset hodně přidat, aby ještě s výsledkem něco udělali. Asistence: Kyle Wilson.

49:45

Ljudučin vypálil z ostrého úhlu a navíc přes jednoho z obránců, Ježov si ale dokázal poradit a puk zastavil.

48:40

Puk v posledních minutách lítá od branky k brance, napětí na ledové ploše stoupá a čeká nás jistě velice zajímavých, minimálně jedenáct minut tohoto duelu!

47:25

Přečíslení dvou proti jednomu v podání domácích hokejistů vyřešil s přehledem český gólman Tomáš Pöpperle.

1:3

Branky a nahrávky: 40. Valujskij (Podhradský) – 36. Anisin (Wilson, Krutov), 46. Ljudučin (Wilson), 52. Krutov (Wilson)

Lada Toljatti: Ježov (Glass) – Podhradský, Barancev, Vorobjov, Romanov, Sloboda, Ogurcov, Hunkes – Černikov, Petrov, Golubev – Nikitěnko, Valujskij, Bočarov – Šenfeld, Belousov, Zaťovič – Strelcov A., Strelcov V., Fjodorov – Šarov.

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Wilson, Děrljuk, Koledov, Ščitov, Whitney, Jarvinen – Ljudučin, Anisin, Emmerton – Ignatuškin, Kosticyn, Ščerbina – Krjukov, Warn, Ševčenko – Krutov, Šiškanov, Achmetov – Lapenkov.

Rozhodčí: Zacharov, Kulakov – Meňšich, Fatějev