06.11.2014, 19:05 • Tegera Arena, Leksand • Martin Dvořák

Tipsport: 2.73 4.1 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:40:42)
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

ŠVÉDSKO: 34

RUSKO: 29
Premiérový bod navíc získávají Švédové, kteří dokázali v samostatných nájezdech překonat svého soupeře, Rusové ani jednou neskórovali, domácí dvakrát a mohou se tak radovat ze dvou bodů. Dnešní utkání nabídlo velmi zajímavou přestřelku, oba týmy se neprezentovali v dobrém světle zejména v obraně, kde kupily velké množství chyb.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Švédsko.
Autorem vítězné branky je ANDRÉ PETERSSON.

2. série 2:0

RUS: Dmitrij KUGRYŠEV neproměňuje, blafák do bekhendu nevyšel, puk nepřelétl přes pravý beton Nilssona – 2:0.

SWE: Linus KLASEN proměňuje tvrdou střelou – 2:0.

1. série 1:0

RUS: Alexander RADULOV neproměňuje, Nilsson jeho blafák chytá – 1:0.

SWE: Petersson proměňuje – 1:0.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo o vítězi zápasu, o tom tak rozhodnou až samostatné nájezdy, které budou následovat po úpravě ledu.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:56

Galinov chytá střelu Franssona, který to zkusil z levé strany, poslední čtyři vteřiny z prodloužení.

64:38

Puk se ocitl na střídačce Švédů, hra přerušena, vhazovat se bude ve třetině domácího týmu.

64:04

Ale Rusové nejsou v prodloužení "v zápase", mnohem aktivnější jsou Švédové.

63:50

Mironov rozehrává zpoza vlastní branky.

62:45

Galinov musí řešit další útočnou akci soupeře, holí posílá puk po střele Axelssona mimo branku.

62:21

Rusové si berou oddechový čas.

62:17

Branková konstrukce nyní zazvonila po střele domácího Rahimiho od modré, z pravé strany!

5:4

Branky a nahrávky: 2. Hersley (Danielsson, Klasen), 13. Engqvist (Brithén), 37. Ullström (Urbom, Klasen), 46. Wandell (Fransson), rozh. náj. Petersson – 31. Kugryšev (Slepyšev), 32. Kokarev (Zubov), 35. Radulov (Zubov, Medvěděv), 46. Slepyšev (Kugryšev)