06.11.2014, 15:00 • Yunost Sport Palace • Martin Dvořák

Tipsport: 2.41 3.9 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:34:39)
Československá stopa v utkání:
Jan BULIS (CLJ) 0+0 2 střely, čas na ledě 20:12
Martin RŮŽIČKA (CLJ) 0+0 1 střela, čas na ledě 14:16
Jiří NOVOTNÝ (JAR) 1+1 2 střely, čas na ledě 21:50
Utkání končí výhrou hostů v prodloužení, o vítězný gól se postaral Jiří Novotný, který tak korunoval svůj dnešní výborný výkon. V dresu Čeljabinsku byl také hodně vidět druhý z Čechů na ledě, Jan Bulis, který patřil k nejlepším hráčům svého týmu!

Jiří NOVOTNÝ - 3:4

60:59

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Domácí sice přečkali vlastní oslabení, ale hosté zůstali v útočném pásmu i při hře v plném počtu, po přihrávce Kronwalla z pravé strany pálí z levé strany z voleje JIŘÍ NOVOTNÝ, který prostřeluje Garnetta a je rozhodnuto. Asistence: Sergej Plotnikov a Staffan Kronwall.

60:56

60:13

V úvodu prodloužení ještě domácí dohrávají oslabení.

60:01

Dnešní utkání končí po šedesáti minutách nerozhodně 3:3, čeká nás tak po krátké přestávce pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Garnett nyní zachránil svůj tým, když dokázal vytěsnit střelu z levé strany, pálil Novotný.

59:40

Hosté stále v útočném pásmu.

59:16

Plotnikov zkouší z pravé strany překonat Garnetta, nepovedlo se.