3:5

konec (0:1, 1:1, 2:3)

06.11.2014, 19:30 • Ivo Raiskub

Tipsport: 5.3 4.8 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První duel našich hokejistů na turnaji čtyř je za námi. Čechům se první duel příliš nevydařil, když po hratelných dvou třetinách prohráli celkovým výsledkem 3:5. Brankář Svoboda musel dokonce ve 47. minutě střídat. Švédi si těsný náskok pohlídali a v poslední třetině nastříleli ještě tři branky. (22:05:27)

60:00

58:58

Tomáš Dvořák (CZE) je potrestán dvěma minutami za zdržování hry.

58:34

Česko právě vstřelilo branku!
Ještě jiskřičku naděje pro naše hokejisty vykřesal JAKUB VRÁNA, jenž se protáhl před brankáře Warda, kterého parádně překonal povedeným bekhendem. Asistence: Lukáš Klok, Dominik Kubalík.

58:27

Švédové jsou ve čtyřech.

58:19

Dnešní utkání sleduje 2070 diváků.

57:44

Tvrdá, ale hodně nepřesná střela Lukáše Jaška končí sražena v ochranné síti. Další buly v oblasti Wardovy branky.

57:37

Pumelice Lukáše Kloka brankáře Ward v žádném případě neohrozila. Gólman Švédska puk ukryl do náručí a bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

57:07

Budeme hrát minutu a dvacet vteřin pět na tři. Niklas Hansson (SWE) 2 minuty za vysokou hůl.

56:27

Christoffer Ehn (SWE) 2 minuty za podražení.

56:10

Jedno vyloučení bylo hokejistům Švédska odpuštěno, ale tohle už rozhodčí trestají.

53:33

Přizemní střelu Kempeho vykopl Vaněček betonem do rohu kluziště. Tam si puk sebral William Nylander a hokejisté ve žlutých dresech jsou stále v útočném pásmu.

52:03

Tempo hry se rapidně snížilo, Švédové nikam nespěchají a našim moc šancí neumožňují.

51:17

David Kaše se protáhl před branku Warda, ale na poslední chvíli, kdy se chystal střílet ho zablokoval čistě Norell Robin.

50:22

Marek Baránek byl zasažen kotoučem do obličeje a opouští ledovou plochu a míří rovnou na šití do šatny.

49:33

Ward měl trošku prácičku s ošemetnou dorážkou Indráka. Švédský brankář ale menší komplikace na vlastním brankovišti rychle vyřešil.

48:19

Kubalíkovu ostrou ránu z levého kruhu brankář Ward ukořistil do své lapačky.

47:28

Tohle už je na brankáře Svobodu příliš a své místo přepouští Vítkovi Vaněčkovi.

3:5

Branky a nahrávky: 38. Kubalík (Vrána, Přikryl), 42. Přikryl (Kubalík, Indrák), 59. Vrána (Klok, Kubalík) – 12. Kempe (Aho, Wallmark), 25. Ehn (Johansson), 46. Hansson (Karlsson, Asplund), 47. Johansson (Aho), 48. Nylander (Kempe)

Česko: Svoboda (47. Vaněček) – Němeček, Klok, Ščotka, Štencel, Baránek, Dvořák, Rašner – Cienciala, O. Kaše, Kämpf – Vrána, Kubalík, Přikryl – Indrák, Zdráhal, D. Kaše – Jašek, Gorčík, Růžička – Voženílek.

Švédsko: Ward (Söderström) – Robin, Englund, Forsling, Hansson, Aho, Pettersson, Johansson, Kylington – Brodecki, Wallmark, Olofsson – Nylander, Holmström, Kempe – Blidh, Asplund, Karlsson – Tornqvist, Ehn, Johansson.

Rozhodčí: Pešina, Hradil – Gebauer