konec (0:0)

02.11.2014, 17:00 • Estádio da Capital do Móvel • Martin Penker

Tipsport: 1.62 3.8 5.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji všem hezký zbytek večera. (19:10:24)
Dnešní zápas zcela zaslouženě vyhrávají domácí, ti dnešní celý zápas byli lepší. Na první gól jsme si museli ale počkat až do druhého poločasu, konkrétně do padesáté čtvrté minuty kdy se prosadil Urretaviscaya, poté už to šlo s hostujícími s kopce, v šedesáté šesté minutě už to bylo 2:0 a k tomu ještě hostující brankář Batista vyfasoval za svůj faul červenou kartu. V osmdesáté druhé minutě zvýšil na 3:0 Hurtado, poté snížil na rozdíl dvou gólů Tavares. V 90+5 ale o všem rozhodl Moreira a domácí tak vyhráli 4:1.

Držení míče : 55% – 45%
Střely celkem : 13 – 9
Střely na branku : 6 – 3

90+6

90+5

Ferreira právě vstřelila branku!
BRUNO MOREIRA ještě v samotném závěru rozvlnil síť hostující branky z hranice velkého vápna a zvyšuje už na 4:1.

90+4

Bruno Moreira ještě v samém konci zápasu vyfasoval žlutou kartu.

90+3

Ještě jedna střela kterou vyslal Zequinha, Defendi nemusel zasahovat protože tato střela míří daleko vedle pravé tyče.

90+1

Rozhodčí nastavuje 5 minut.

89

Domácí ještě po třetí vystřídají. Hřiště opouští Oliveira a místo něj nastoupí Romeu.

88

Domácí si už výsledek pohlídají a dnešní zápas zcela určitě vyhrají.

84

Setúbal právě vstřelil branku!
PAULO TAVARES pokutový kop napálil do tyče, poté ale se míč k němu odrazil znovu a to už se nemýlil a snižuje na 3:1.

84

Jailson fauloval ve vápně a je tu další pokutový kop, tentokrát pro hosty.

83

Domácí střídají podruhé. Ze hřiště odchází Urretaviscaya a místo něj nastupuje Cicero.

82

PAOLO HURTADO sice pokutový kop neproměnil, ale z následné dorážky se už nemýlil a zvyšuje již na 3:0.

81

Miguel Lourenco vyfasoval žlutou kartu. Miguel fauloval ve vápně tak to je druhý pokutový kop pro domácí.

80

Domácí si tento zápas nejspíše už pohlídají a dnes seberou všechny tři body. Ale nebudeme ještě předbíhat.

75

Zequinha zkusil své štěstí z velké dálky, jeho střela sice mířila mezi tři tyče ale brankář Defendi tento pokus chytá.

71

Střídají domácí. Ze hřiště odchází Paraiba a místo něj přichází Hurtado.

67

Ihned po gólu vidí za svůj nešetrný faul žlutou kartu Paulo Tavares.

66

SERGIO OLIVEIRA proměňuje pokutový kop s přehledem a zvyšuje na 2:0.

64

Brankář Ricardo Batista za svůj faul vidí rovnou červenou kartu. A je tu pokutový kop pro domácí.

62

Na hřišti nyní můžeme vidět mnoho nepřesností na obou stranách.

57

Hosté střídají po třetí. Ze hřiště odchází Manu a místo něj nastupuje Ponce.

54

JONATHAN URRETAVISCAYA se prosazuje střelou z vápna a otevírá tak skóre utkání.

52

Domácí pokračují v tlaku z prvního poločasu a své soupeře téměř nepouští k balonu.

49

A hned poté vyfasoval žlutou i domácí Urretaviscaya.

48

Žlutou kartu za tvrdý faul na domácího hráče dostává Dani.

46

Hosté o poločase střídají. Ze hřiště odchází Pelkas a místo něj nastupuje Giovani.

46

V prvním poločase byli jasně lepším týmem domácí, ti si dokázali vytvořit několik dobrých šancí ale ani jednu neproměnili a stav utkání je tak nerozhodný 0:0. Hosté se zatím k nějaké vážnější šanci nedostali.

Držení míče : 54% – 46%
Střely celkem : 8 – 3
Střely na branku : 2 – 1
Druhý poločas začne zhruba v 18:04.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+2

Žlutou kartu za nešetrný faul dostává na konci prvního poločasu hostující Pelkas.

45+1

Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

44

Hosté už mají míč více na kopačkách než tomu bylo doposud ale do nějakých velkých šancí se zatím nedostávají.

41

Domácí pálí jednu střelu za druhou na branku Batisty, ten je ale zatím stoprocentní a všechny střely zatím chytil.

37

Rafael se dokázal prosadit hlavičkou z rohového kopu, bohužel pro něj ale branku minul.

36

Hosté byli nuceni udělat první změnu v kádru. Sene má nějaké zranění v oblasti kolena a musí tak přepustit své místo Lourencovi.

32

A další střela na bránu od domácích, tentokrát vypálil Moreira, jeho střela míří ale na tribunu za brankou.

28

Tak to byla paráda. Minhoca si narazil s Moreirou a poté prvně jmenovaný vypálil na brankáře Batistu a ten míč bez problémů chytá.

26

Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

21

Pelka vypálil z přímého kopu krásnou střelu, brankář Defendi ale předvedl vynikající zákrok.

19

První žlutou kartu zápasu vidí domácí obránce Ricardo.

17

Hosté ne a ne se dostat ke střele. Domácí zatím hrají velmi dobře a zodpovědně.

14

Slibnou střelu na bránu nyní vystřelil Urretaviscaya, brankář Batista s ní měl co dělat.

12

V úvodních minutách jsou jasně lepším týmem domácí hráči.

9

Hosté také zahrozili, když zhruba z dvaceti metrů vyzkoušel své štěstí Manu, jeho střela jen těsně míjí levou tyč.

5

První střelou na bránu se prezentoval Seri, ten svou střelu namířil ale vysoko nad branku.

3

Hosté se snaží napadat domácí obránce, moc se jim to ale nedaří.

1

FC Paços Ferreira: Defendi – Jaílson, Ricardo, Rafael, Paraiba – Lopes, Minhoca, Oliveira, Urretaviscaya, Seri – Moreira
Náhradníci: Filipe, Romeu, Ferreira, Cicero, Pedroso, Hurtado, Vasco

Vitória FC Setúbal: Batista – Venancio, Sene, Kiko, Advincula – Tavares, Dani, Manu, Pedro, Pelkas – Zequinha
Náhradníci: Raeder, Schmidt, Giovani, Terroso, Ponce, Queirós, Lourenco

Rozhodčí: Ferreira – Eiras, Manso.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Poslední 3 vzájemná utkání

Setúbal – Ferreira 4:0
Ferreira – Setúbal 2:0 (POHÁR)
Ferreira – Setúbal 1:1
Nejlepší střelci obou mužstev

FC Paços Ferreira – Na domácí straně to je portugalský útočník Bruno Moreira který má na svém kontě 5 gólů.

Vitória FC Setúbal – Na druhé straně to je portugalský záložník Miguel Pedro který má na svém kontě 2 góly.
Vitória FC Setúbal

Setúbal je po osmi odehraných zápasech na třinácté pozici s osmi body na kontě, za 2 výhry, 2 remízy a 2 prohry. Ve venkovních zápasech zatím ještě nevyhráli jen 2x remizovali a 2x prohráli.

FC Paços Ferreira

Paçosu se v letošní sezoně zatím daří nad jejich očekávání. V tabulce se drží momentálně na osmé pozici a na kontě mají čtrnáct bodů za 4 výhry, 2 remízy a 2 prohry. Také vyhráli poslední tři ligové utkání za sebou. Na domácím stadionu odehráli zatím čtyři utkání z toho mají 2 výhry, 1 remízu a 1 prohru.

Ferreira – U. Madeira 2:2 (POHÁR)
Boavista – Ferreira 1:2
Ferreira – Atlético SC 4:0 (Taça de Portugal)
Ferreira – Marítimo 3:2
Ferreira – Belenenses 2:0
Zdravím všechny fotbalové fanoušky a fanynky. Dnes nás čeká zápas devátého kola mezi FC Paços Ferreira a Vitória FC Setúbal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:1

konec (0:0)

Branky: 54. Urretaviscaya, 66. Oliveira (pen.), 82. Hurtado, 90+5. Moreira – 84. Tavares

Karty:   19. Ricardo (FER), 49. Urretaviscaya (FER), 84. Jailson (FER), 90+4. Moreira (FER) – 45+2. Pelkas (STL), 48. Dani (STL), 67. Tavares (STL), 81. Lourenco (STL)   64. Batista (STL)

Rozhodčí: Ferreira – Eiras, Manso