2:1

konec (1:0)

02.11.2014, 19:00 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Petr Bílek

Tipsport: 2.5 3.3 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas nakonec přinesl dramatickou podívanou. Domácí fotbalisté dlouho vedli, avšak od 71. minuty bylo po gólu Zonga srovnáno na 1:1. Hráči Levante ale nesložili zbraně a o pět minut později se trochu šťastně po přímém kopu dočkali branky na 2:1. Hosté pak především v nastavení svého soupeře zatlačili, podruhé se jim ale srovnat již nepovedlo. (20:51:40)

90+4

90+3

Domácí šetří všemožně čas a kontrolují časomíru.

90+2

Velká šance hostů přeci jen ještě přišla. Hráči Almeríe se dostali k rychlému a po šťastném odrazu se míč dostal na pravou stranu k volnému Wellingtonovi Silvovi, který v gólové pozici poslal míč jen do boční sítě.

90+1

Hemed poslal k zemi Diopa, který určitě po odpískání faulu nebude chvátat na nohy.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90

Již začala poslední minuta hry, domácí jsou u balonu a všemožně šetří čas.

89

Zápas spěje rychle ke svému konci a hosté mají několik málo desítek vteřin na to, aby s výsledkem něco udělali.

87

Už se zdálo, že se do další šance dostane Casadesús, hosté měli ale tentokrát štěstí a ubránili se.

85

Místo šance se k rychlému protiútoku dostali domácí. Jenže Morales neměl dostatek odvahy na to, aby sám něco vymyslel. Čekal na podporu spoluhráčů a celá akce pak vyzněla do ztracena.

84

Následuje standardka pro hosty ze zajímavé pozice.

83

Soriano dostal hodně naloženo od Karampelase, který dostává žlutou kartu.

82

Do obrovské šance se nyní dostal Barral. Ten se dokázal obmotat kolem posledního obránce, jenže následně v těžké pozici zamířil mimo.