3:3

konec (1:2)

02.11.2014, 14:30 • AFAS Stadion (Alkmaar) • Martin Švejkar

Tipsport: 1.45 4.25 6.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (16:29:37)
Gólově bohaté utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 3:3. Alkmaar sice dokázal ve druhém poločase otočit skóre, ale v 84. minutě měl poslední slovo střídající de Reuter, který jen pár vteřin po příchodu na trávník vyrovnal na konečných 3:3.

90+4

90+4

Centrovaný míč však končí jen v rukavicích brankáře Coutinha.

90+4

Alkmaar bude ještě v samém závěru zahrávat rohový kop.

90+2

Domácí faulovali na polovině hřiště a Excelsior teď může šetřit čas.

90

Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.

89

Hra je opět hodně rozkouskovaná, ale čas rychle utíká a Alkmaar se ještě snaží něco s výsledkem udělat.

86

Žlutou kartu dostává Bruins (SBV Excelsior).

Carlo DE REUVER - 3:3

84

Excelsior právě vstřelil branku!
Tak to bylo hodně rychlé! CARLO DE REUVER se teprve před pár vteřinami objevil na trávníku a hned se gólově prosazuje! Alvarado neudržel v rukavicích Vermeulenovu střelu z hranice vápna a de Reuver pohotově dorazil míč do brány.

84

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází van Diermen, přichází de Reuver.

83

Žlutou kartu dostává Johansson (AZ Alkmaar).

83

Hra je teď hodně rozkouskovaná, což domácím v těchto chvílích vyhovuje.

82

Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Tankovic, přichází Elm.

79

Jóhansson se dobře prodral do vápna, kde se snažil přelobovat Coutinha, ale ten na balón dosáhl.

79

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Varela, přichází Gouriye.

78

Žlutou kartu dostává Vermeulen (SBV Excelsior).

76

Hosté mohli odpovědět po standardní situaci, ale střela skončila jen nad bránou.

3:3

konec (1:2)

Branky: 33. Gudelj, 68. van Diermen (vla.), 73. Tankovic – 10. Auassar, 40. Karami, 84. de Reuver

Karty:   83. Johansson (ALK) – 5. Kuipers (EXC), 39. Fischer (EXC), 78. Vermeulen (EXC), 86. Bruins (EXC)

AZ Alkmaar: Alvarado – Johansson, Gouweleeuw, Hoedt, Poulsen – Oritz, Gudelj – Haye (67. Haps), Mühren (67. Rosheuvel), Tankovic (82. Elm) – Jóhansson
Náhradníci: Wuytens, Elm, Anderson, Rosheuvel, Luckassen, Haps, Rochet

SBV Excelsior: Coutinho – Karami, Fischer, van Diermen (84. de Reuver), Kuipers – Bruins, Varela (79. Gouriye), Auassar – Stans (73. Vermeulen) – Botaka, van Weert
Náhradníci: Mattheij, Damen, Gouriye, Vermeulen, Brito, de Reuver, Bovenberg

Rozhodčí: J. Kamphuis – M. Diks, R. Geutjes