Ruská Premier Liga

FK Lokomotiv Moskva – Dynamo Moskva

4:2

konec (0:1)

02.11.2014, 11:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 2.95 3.1 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

FK Lokomotiv Moskva se tak v tabulce posunul na 6. příčku a na svém kontě má momentálně 19 bodů. FK Dinamo Moskva zůstává v tabulce na 5. místě a také má na svém kontě 19 bodů. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. (13:35:19)
Hlavní rozhodčí Nikolajev ukončil dnešní derby, ve kterém FK Lokomotiv Moskva porazil FK Dinamo Moskva, a to v poměru 4:2. První poločas nijak zajímavý nebyl, hosté se sice ve 37. minutě dostali do vedení, když se přesně trefil Ionov, ale příliš důležitého se toho nestalo. Je pravda, že domácí tým zahrával ve 41. minutě pokutový kop a Boussoufa trefil pouze tyčku, ale kromě těchto dvou věcí k vidění opravdu nic nebylo. Poločas druhý už měl úplně jiný děj a k vidění byl skvělý fotbal. V 51. minutě skóroval Dzsudzsák, díky kterému šlo Dinamo Moskva do dvoubrankového vedení, ale domácí Lokomotiv se nevzdal a poté strhl všechnu pozornost na sebe. Už v 58. minutě přesnou hlavičkou snížil na 1:2 N'doye a v 60. minutě vyrovnal na 2:2 Samedov. Jen o 7 minut později se mezi tři tyče trefil také Kasajev a v 85. minutě dal gól na 4:2 Pavljučenko.
Držení míče: FK Lokomotiv Moskva 50% – 50% FK Dinamo Moskva.
Střely celkem: FK Lokomotiv Moskva 15:7 FK Dinamo Moskva.
Střely na branku: FK Lokomotiv Moskva 12:3 FK Dinamo Moskva.
Střely mimo branku: FK Lokomotiv Moskva 3:4 FK Dinamo Moskva.
Žluté karty: FK Lokomotiv Moskva 2:3 FK Dinamo Moskva.
Zákroky brankářů: FK Lokomotiv Moskva 1:8 FK Dinamo Moskva.

90+4

90+4

Valbuena zahrával volný přímý kop, ale centrem na přední tyči našel pouze bránícího protihráče.

90+3

Teď domácí hráči vystihli rozehrávku soupeře a vyrazili do rychlého brejku, na jehož konci byl Pavljučenko, avšak tentokrát už brankáře Gabulova nepřekonal.

90+3

Závěr utkání probíhá na polovině domácího celku, kde hosté drží míč a vyvíjí na soupeře tlak, avšak Lokomotiv se brání pozorně a vedoucí skóre kontroluje.

90

Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89

Nicméně Dinamo Moskva ze standardní situace nic nevytěžilo, a tak v 89. minutě stále prohrává 4:2.

89

Po delší době se hosté dostali na útočnou polovinu, kde se Vainqueur snažil odcentrovat míč před branku, avšak jeho pokus byl sražen na rohový kop.

Roman PAVLJUČENKO - 4:2

85

Lokomotiv právě vstřelil branku!
Maicon sklepl hlavou míč pro ROMANA PAVLJUČENKA, jenž ze své levačky vyslal dělovku, proti které byl Gabulov absolutně bez šance. PAVLJUČENKO to trefil opravdu výborně a za svůj nádherný gól sklidil pořádný aplaus.

82

Střídá také domácí tým: hrací plochu opouští Vitalij Denisov, kterého nahrazuje Šiškin.

82

Dohráno má Jusupov, kterého nahradil Kurányi.

82

Domácí fotbalisté zahrávali volný přímý kop a klidně mohli navýšit vedoucí skóre. Před brankou se dobře uvolnil Maicon, jenž se dostal k centrovanému balonu a zakončil hlavou, avšak jeho pokus rozechvěl pouze břevno.

75

Dohráno mají Kasajev a N'Doye, místo kterých si zahrají Maicon a Pavljučenko.

74

Ďurica se ocitl v šanci, avšak jeho pokus gólem neskončil.

74

Domácí fotbalisté z rohového kopu nic nevytěžili, ale u míče zůstávají a pohybují se s ním na soupeřově polovině.

4:2

konec (0:1)

Branky: 58. N'Doye (Kasajev), 60. Samedov, 67. Kasajev (Samedov), 85. Pavljučenko (Maicon) – 37. Ionov, 51. Dzsudzsák (Ionov)

Karty:   12. Michalik (LMO), 52. N'Doye (LMO) – 15. Douglas (DMO), 44. Igor Denisov (DMO), 45. Kokorin (DMO)

Neproměněná penalta: 41. Boussoufa (LMO), mimo

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 3:4.

FK Lokomotiv Moskva: Abajev – Janbajev, Ďurica, Michalik, Vitalij Denisov (82. Šiškin) – Boussoufa, Pejčinović – Samedov (C), Fernandes, Kasajev (75. Maicon) – N'Doye (75. Pavljučenko).
Náhradníci: Guilherme, Lobancev – Šiškin, Alexej Mirančuk, Tkačjov, Maicon, Pavljučenko, Niasse.

Dynamo Moskva: Gabulov – Hubočan, Samba, Douglas, Büttner – Igor Denisov (C), Jusupov (82. Kurányi) – Dzsudzsák (63. Vainqueur), Valbuena, Ionov (74. Žirkov) – Kokorin.
Náhradníci: Šunin, Berezovskij – Manolev, Kozlov, Rotenberg, Jarmoličkij, Zobnin, Žirkov, Tašajev, Vainqueur, Kurányi, Prudnikov.