1:2

konec (0:1)

02.11.2014, 17:00 • Estádio dos Barreiros (Funchal) • Martin Švejkar

Tipsport: 2.0 3.3 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (18:55:59)
Je konec! Moreirense nakonec poráží Marítimo 2:1 a odváží si z Madeiry všechny tři body. Domácí se ve druhém poločase radovali z vyrovnání pouze pět minut, po kterých vstřelil v 57. minutě vítěznou branku André Simões.

90+5

90+5

Domácí se ještě dostali ke střele, jenže ta prolétla jen vedle Marafonovy brány.

90+3

Hosté dobře napadají a nepouštějí Marítimo do tlaku. Moreirense je nyní s míčem na útočné polovině.

90+1

Žlutou kartu dostává Pereira (CS Marítimo).

90+1

Nastavuje se pět minut nad rámec normální hrací doby.

90

Žlutou kartu dostává Gomes (Moreirense FC).

89

Žlutou kartu dostává Sousa (CS Marítimo).

88

Hostující brankář příliš otálel s rozehrávkou a dostává žlutou kartu za zdržování.

87

Po rohovém kopu domácího týmu se k hlavičce dostal Pereira, ale jeho zakončení šlo nad.

86

Hra je teď celkem rozkouskovaná, což vyhovuje hostům, kteří už vyhlíží konec zápasu.

85

Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Pedro, přichází Coronas.

82

Pereira míjí hostující bránu. Marítimo je v závěru zápasu aktivní, ale zatím se marně snaží o vyrovnání.

81

Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Gerso, přichází Arsénio.

79

Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Cardozo, přichází Alex.

76

Po centru Dioga (MAO) se v pokutovém území dostal k hlavičce Sousa, který usměrnil míč na bránu, ale Marafona si připsal úspěšný zákrok.