konec (0:0)

02.11.2014, 17:00 • Estádio da Capital do Móvel • Martin Penker

Tipsport: 1.62 3.8 5.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji všem hezký zbytek večera. (19:10:24)
Dnešní zápas zcela zaslouženě vyhrávají domácí, ti dnešní celý zápas byli lepší. Na první gól jsme si museli ale počkat až do druhého poločasu, konkrétně do padesáté čtvrté minuty kdy se prosadil Urretaviscaya, poté už to šlo s hostujícími s kopce, v šedesáté šesté minutě už to bylo 2:0 a k tomu ještě hostující brankář Batista vyfasoval za svůj faul červenou kartu. V osmdesáté druhé minutě zvýšil na 3:0 Hurtado, poté snížil na rozdíl dvou gólů Tavares. V 90+5 ale o všem rozhodl Moreira a domácí tak vyhráli 4:1.

Držení míče : 55% – 45%
Střely celkem : 13 – 9
Střely na branku : 6 – 3

90+6

90+5

Ferreira právě vstřelila branku!
BRUNO MOREIRA ještě v samotném závěru rozvlnil síť hostující branky z hranice velkého vápna a zvyšuje už na 4:1.

90+4

Bruno Moreira ještě v samém konci zápasu vyfasoval žlutou kartu.

90+3

Ještě jedna střela kterou vyslal Zequinha, Defendi nemusel zasahovat protože tato střela míří daleko vedle pravé tyče.

90+1

Rozhodčí nastavuje 5 minut.

89

Domácí ještě po třetí vystřídají. Hřiště opouští Oliveira a místo něj nastoupí Romeu.

88

Domácí si už výsledek pohlídají a dnešní zápas zcela určitě vyhrají.

84

Setúbal právě vstřelil branku!
PAULO TAVARES pokutový kop napálil do tyče, poté ale se míč k němu odrazil znovu a to už se nemýlil a snižuje na 3:1.

84

Jailson fauloval ve vápně a je tu další pokutový kop, tentokrát pro hosty.

83

Domácí střídají podruhé. Ze hřiště odchází Urretaviscaya a místo něj nastupuje Cicero.

82

PAOLO HURTADO sice pokutový kop neproměnil, ale z následné dorážky se už nemýlil a zvyšuje již na 3:0.

81

Miguel Lourenco vyfasoval žlutou kartu. Miguel fauloval ve vápně tak to je druhý pokutový kop pro domácí.

80

Domácí si tento zápas nejspíše už pohlídají a dnes seberou všechny tři body. Ale nebudeme ještě předbíhat.

75

Zequinha zkusil své štěstí z velké dálky, jeho střela sice mířila mezi tři tyče ale brankář Defendi tento pokus chytá.

71

Střídají domácí. Ze hřiště odchází Paraiba a místo něj přichází Hurtado.

67

Ihned po gólu vidí za svůj nešetrný faul žlutou kartu Paulo Tavares.

66

SERGIO OLIVEIRA proměňuje pokutový kop s přehledem a zvyšuje na 2:0.

4:1

konec (0:0)

Branky: 54. Urretaviscaya, 66. Oliveira (pen.), 82. Hurtado, 90+5. Moreira – 84. Tavares

Karty:   19. Ricardo (FER), 49. Urretaviscaya (FER), 84. Jailson (FER), 90+4. Moreira (FER) – 45+2. Pelkas (STL), 48. Dani (STL), 67. Tavares (STL), 81. Lourenco (STL)   64. Batista (STL)

FC Paços Ferreira: Defendi – Jaílson, Ricardo, Rafael, Paraiba – Lopes, Minhoca, Oliveira, Urretaviscaya, Seri – Moreira
Náhradníci: Filipe, Romeu, Ferreira, Cicero, Pedroso, Hurtado, Vasco

Vitória FC Setúbal: Batista – Venancio, Sene, Kiko, Advincula – Tavares, Dani, Manu, Pedro, Pelkas – Zequinha
Náhradníci: Raeder, Schmidt, Giovani, Terroso, Ponce, Queirós, Lourenco

Rozhodčí: Ferreira – Eiras, Manso