1:1

konec (0:0)

02.11.2014, 14:30 • Koning Willem II Stadion • Martin Pištora

Tipsport: 2.25 3.1 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý poločas nám příliš šancí nepřinesl, ale na druhou stranu jsme viděli dvě branky po jedné na každé straně. Bohužel to bylo tak vše co by v dnešním utkání šlo vypíchnout jako zajímavé. Tímto se s vámi loučím a uvidíme se u dalšího přenosu. (16:26:21)

90+4

90+3

Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Narsingh, přichází Mac Intosh.

90+2

Tohle je změna nálady. Domácí se snaží tlačit, ale k druhé brance se zatím nedostali.

88

Cambuur si hlídá vedení, ale i přesto je aktivní. centr z levé strany však nebezpečí nepřinesl.

87

Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Sahar, přichází Braber.

85

Ke střele se z podobných míst jako střelec Rusnák odhodlal de Ridder, ale Lambour nemá problém.

84

Dalším rohovým kopem se prezentuje Cabral.

83

Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Rusnák, přichází Bakker.

82

Nedorozumění hostující obrany. Sahar centroval z pravé strany hřiště, ale míč směřující do náruče brankáře Nienhuise odvrátil obránce Bijker na rohový kop.

81

Držení míče:
Willem – Cambuur 40% – 60%

80

Hosté vrací míč až ke svému brankáři, což se nelíbí domácím fanouškům, kteří pískají.

79

Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Peters, přichází Cabral.

77

K další hlavičce se propracoval Messaoud, ale stál poměrně daleko od brány.

77

Po ošetření se znovu hraje. Domácí publikum však výrazně ztlumilo hlasitost.

75

po souboji v pokutovém území zůstává ležet ošetřovaný Droste.

74

Domácí se snaží vrátit úder a derou se do útočné akce.

RUSNÁK - 0:1

73

Cambuur právě vstřelil branku!
Autorem branky je ALBERT RUSNÁK. Slovenský fotbalista se opřel do míče na hranici šestnáctky a trefil se přesně.

72

Přihrávka do pokutového území hostí, ale Armenteros se nedokázal do míče opřít přesně.

71

Ogbeche je výrazně ošetřen a dokonce na ošetřovnu mu musí pomoci realizační tým.

70

Dobrým obraným zákrokem se prezentoval domácí stoper Peters a míš jde na rohový kop.

69

Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Ogbeche, přichází Hemmen.

66

Do centrovaného míče se opřel Ogbeche, ale po srážce s Heerkensem zůstavají oba hráči ležet ošetřovaný na trávníku.

65

Domácí publikum píská a dožaduje se pokutového kopu. Sahar dostal dobrou přihrávku do pokutového území, ale Andriuškevičius ho odstavil čistě tělem, a proto se pokračuje ve hře.

64

Tilburg to zkoušel po levé straně, ale Wuytens uklouzl a míče se chopil Cambuur.

63

Jeho míč, ale s přehledem sbírá Nienhuis a posílá dlouhý výkop na své útočníky.

62

Nový muž na hřišti Andrade spěchá k rozehrání rohového kopu.

61

Jediné co zatím můžeme ocenit je výborná atmosféra v hledišti.

60

Buhužel ani prvních patnáct minut druhého poločasu nepřináší příliš pohledný fotbal. Hosté se snaží útočit pomocí postupného útoku. Domácí to zkouší dlouhými míči, ale ani jeden z týmů nemá úspěch.

60

Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Ondaal, přichází Andrade.

58

Dlouhý aut Haemhoutse odklízí hostující obrana do bezpečí.

56

Nenápadný faul na polovině hřiště. Rozehrávat bude domácí tým.

55

Oba týmy se snaží zakládat útoky dlouhým přenesením míče nebo individuálním průnikem, ale zatím to své ovoce nepřináší.

54

Dvě standardní situace pro hosty nejprve přímý volný kop, který obrana odehrála na roh ze kterého však nebezpečí také nehrozilo.

Sahar nezasáhl míč

53

Skvělý míč na malé pokutové území dostával Sahar, ale bohužel pro domácí příznivce nedokázal ve skluzu zasáhnout míč.

52

Z rohového kopu však domácí nic nebezpečného nevytěžili.

51

Skvělou přihrávku dostal na malé vápno Messaoud, ale jeho střela byla sražena na rohový kop.

50

Ogbeche je neúnavný a pendluje mezi obranou a brankářem Lamprou, kteří si několikrát vyměnili míč.

49

Po dvou útocích domácích se k míči dostal tým ve žlutých dresech a drží míč na svých kopačkách.

48

Dijks hlavičkoval, ale vůbec netrefil bránu.

47

Domácí si řekli po levé straně to nešlo tak to zkusíme po straně pravé a vybojovali rohový kop.

46

Druhý poločas zahájil domácí celek a okamžitě se po levé straně vydal do útoku.

46

První poločas je tedy minulostí. K vidění nebylo příliš nebezpečných akcí ani na jedné straně. Tu největší měl Ogbeche, který svou hlavičkou trefil tyč domácí brány. Jinak obrana Tilburgu funguje bezchybně a nepouští hostující tým do zakončení. Druhý poločas začne přibližně v 15:31

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+2

Rohový kop od levého praporku vypadal nadějně, ale Dijks nedokázal míč usměrnit hlavou mezi tři tyče.

45+2

Centrovaný míč hostující obránci odvrátili na rohový kop.

45+1

První žlutou kartu vidí za faul ze zadu hostující de Ridder.

45

Rozhodčí nastavil 2 minuty.

45

Po levé straně se uvolňoval Haemhouts, ale jeho průnik nepodpořili spoluhráči.

44

Reijnen a jeho další nepřesný nákop na polovinu domácích. Míč končí až u rohového praporku za bránou.

43

Rohový kop z levé strany končí hlavičkou hostujícího kapitána El Makriniho vedle pravé tyče.

42

Narsingh nám tu předvádí míčová kouzla, ale jeho další přihrávka směřuje znovu zpět do zadních řad. Willem má dnes před svou bránou zavřeno.

41

Faulem se provinil Messaoud, proto mu teď rozhodčí domlouvá.

40

Tilburg – Cambur 16-84%

38

ke střele se napřáhl van de Streek, ale trefil prvního obránce, který stál před ním.

37

Dobrou přihrávku Ondaana do pokutového území dokázala obrana hostí vyřešit a míč posílá do patnácté řady domácího stadiónu.

36

Deset minut do konce prvního poločasu a stále čekáme na vážnější situace, které by nás zvedli ze sedaček.

35

Souboj Reijnen proti Ondaanovi končí zapasníckým složením hostujícího hráče.

33

Po kombinaci mezi obranou a zálohou Cambuuru se míč vrací až k hostujícímu brankáři.

Nebezpečný rohový kop hostí

31

Tento roh je už, ale nebezpečnější. Hlavičkující Ogbeche trefil tyč a jeho dobíhající spoluhráč nedokázal odražený míč lépe trefit.

30

A další rohový kop hostí. Tentokrát z levé strany hřiště.

30

Další rohový kop pro Cambuur. Míč si postavil slovenský záložník Rusnák.

29

Dobré čtení hry předvedl brankář Nienhuis, když odvrátil dlouhý míč na nabíhajícího Ondaana.

28

Tilburg sází na neprostupný blok uprostřed hřiště a hosté z Cambuuru se s tím zatím nedokáží nijak vypořádat.

27

Po ošetření se hraje a míč se sportovně vrací k brankáři hostí.

25

Na trávníku leží domácí Haemhouts a rozhodčí přerušil hru, aby přivolal lékaře

24

Po slibném začátku následuje klidná pasáž, plná nepřesností na obou stranách hřiště.

22

Nejaktivnějším mužem zápasu je zatím Narsingh, ale ani tentokrát toho na pravém křídle moc nevymyslel.

21

Doprostřed brány směřovala van de Streekova střela, ale brankář Lamprou neměl žádný problém.

20

Nedovolený zákrok Messaouda v bezpečném prostoru pro jeho tým.

19

Cambuur je znovu aktivnějším týmem a napadá rozehrávku domácích již od obránců.

18

Narsingh vyslal dobrou přihrávku mezi obránce, ale de Ridder svou střelu nasměroval hodně mimo bránu.

17

Domácí tribuny se baví.

16

Na druhé straně to zkoušel aktivní Narsingh, ale také bez úspěchu.

15

U rohového praporku se mezi dva hráče snažil dostat domácí Sahar, byl zastaven, ale podle rozhodčího čistě. Pokračuje se ve hře.

14

V úvodních minutách se hraje poměrně otevřený fotbal nahoru dolů. Uvidíme jestli oběma celkům takovéto tempo vydrží.

13

Messaoud zkusil rozehrát na přímo, ale jeho prudká střela končí vedle branky brankáře Nienhuise.

12

Reijnen fauloval na vlastní polovině a Tilburg má příležitost poslat míč do pokutového území.

11

Na pravé straně dostal Narsingh přihrávku do offsidu.

10

Po ošetření šel do útoku domácí Wuytens, ale obrana hostí jeho průnik zpacifikovala na rohový kop.

9

Na hřišti je ošetřován domácí kapitán Peters.

Rohový kop Cambuuru

8

Po centru od rohového praporku se do míče opřel hlavou Reijnen, ale zamířil pouze do prostřed brány.

7

Teď to vzal na sebe Narsingh, ale jeho střela byla zblokována na rohový kop.

6

Poprvé zahrozil i domácí celek a střelu na brankáře Nienhuis vyslal Sahar.

4

Z levé strany posílal míč do pokutového území de Ridder, ale jeho centr byl nepřesný.

3

U míče je hostující Droste, který kombinuje se svými kolegy v obraně, ale nic zajímavého z toho zatím není.

2

Aktivitou však oplývají převážně hosté, kteří kombinují na polovině Tilburgu.

1

První minuta nic zajímavého nepřinesla, ale atmosféra na stadiónu je skvělá.

1

Rozehrání dnešního zápasu si vzali na start hosté z Cambuuru.

1

-2

Hlavní rozhodčí přivádí oba týmy na hrací polochu. Domácí v bílo červeném hosté mají žluto modrou kombinaci.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Willem II Tilburg: Lamprou – Dijks, Peters, Wuytens, Heerkens – Haemhouts, Wuytens, Messaoud – Sahar, Armenteros, Ondaan
Náhradníci: Andrade, Ippel, Braber, Heymans, Cabral, Meul, Cornelisse

SC Cambuur Leeuwarden: Nienhuis – Andriuškevičius, Bijker, Reijnen, Droste – van de Streek, El Makrini, Rusnák – de Ridder, Ogbeche, Narsingh
Náhradníci: Bakker, Barto, Hemmen, Dijkstra, Steblecki, Zeinstra, Mac-Intosch

Rozhodčí: Sanders – Langkamp, Polman.
SC Cambuur Leeuwarden

Jak již bylo řečeno, hosté jsou o jeden bod před svým soupeřem s bilancí čtyř výher, čtyř remíz a zatím pouze dvou porážek. V posledním zápase, ale podlehli na domácím hřišti Feynoordu. Uvidíme jak se vypořádá Cambuur s dnešním soupeře.
Willem II Tilburg

Domácí tým má v letošní sezoně vyrovnanou bilanci výher a proher 5 a 5. Tato bilance znamená patnáct bodů a deváté místo v ligové tabulce. Navíc z posledních pěti vzájemných zápasech dokázali domácí Cambuur třikrát porazit.
Dobré nedělní popoledni Vám všem fotbalovým příznivcům. Dnes se potkáváme u zápasu holandské ligy mezi Willem II Tilburg a SC Cambuur. Tabulkovým postavením jsou na tom lépe hosté, kteří jsou na šesté příčce, ale domácí pouze o bod za svým dnešním soupeřem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.