konec (0:2, 2:2, 1:4)

25.10.2014, 15:30 • ČEZ stadion, Kladno • Lukáš Eichenmann

59:00

Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeň si přesně minutu před koncem vylepšuje náladu osmým gólem v kladenské síti. Hřebíček do kladenské rakve zasadil FILIP KOKOŠKA. Asistence: Tomáš Vracovský.

56:42

PZ Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno v závěru utkání koriguje nepříznivý stav zásluhou JANA NOVOTNÉHO. Asistence: Martin Vostárek.

52:57

Domácí tým schytá zcela jistě debakl. Na 7:2 z pohledu Plzně zvyšuje TOMÁŠ VRACOVSKÝ. Asistence: Lukáš Kaňák a Jakub Vavřička.

47:06

Hosté díky PETRU KODÝTKOVI využívají přesilovku a definitivně pohřbívají kladenské naděje na jakýkoli bodový zisk. Asistence: Marek Rubner a Lukáš Kaňák.

45:10

Problémy domácích nakonec končí dalším gólem. Na 5:2 z pohledu Plzně zvyšuje PETR KODÝTEK. Asistence: Matyáš Kantner a Tomáš Vracovský.

38:23

Plzeň nakonec obrovský přesilovkový tlak zásluhou JIŘÍHO STRÁNSKÉHO využila. Asistence: Lukáš Kaňák.

26:22

Utkání se mění v přestřelku. Na rozdíl jedné branky záhy snižuje kladenský TOMÁŠ JARÝ. Bez asistence.

25:05

Stejně jako v úvodu zápasu Kladno svou aktivitu nadále nevyužívá a hosté si opět zásluhou MARKA RUBNERA berou zpět náskok dvou branek. Asistence: Filip Kokoška.

22:21

Kladno využilo své aktivity v útočné třetině a MARTIN MOLČÍK snížil na 1:2. Asistence: Kryštof Linhard.

19:17

Plzeň nakonec využívá přesilovou hru a necelou minutu před koncem zápasu se díky FILIPU KOKOŠKOVI ujímá dvoubrankového vedení. Asistence: Jakub Pokorný.

01:56

Ačkoli bylo v úvodu více aktivní Kladno, vedení se ujímají hosté, kteří, zásluhou TOMÁŠE KUČERY, po svém vlastně prvním výpadu do útočné třetiny, vedou. Asistence: Tomáš Krystl.

3:8

Branky a nahrávky: 23. Molčík (Linhard), 27. Jarý, 57. Novotný (Vostárek) – 2. Kučera (Krystl), 20. Kokoška (Pokorný), 26. Rubner (Kokoška), 39. Stránský (Kaňák), 46. Kodýtek (Kantner, Vracovský), 48. Kodýtek (Rubner, Kaňák), 53. Vracovský (Kaňák, Vavřička), 59. Kokoška (Vracovský)

PZ Kladno: Karlín (Melančin) – Heindl, Linhard, Kučera J., Vlk, Němec, Slatinský, Libecajt – Dvořák, Lenárt, Molčík, Kučera M., Lachman, Jizba, Novotný, Jarý, Jeřábek, Vostárek, Vach, Mrkvička.

HC Plzeň 1929: Krasanovský (Zeman) – Kačena, Váchal, Kaňák, Sysel, Sedláček, Ivanič, Pokorný – Roubal, Kučera, Krystl, Vavřička, Krásný, Kantner, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stráský.

Rozhodčí: Miroslav Jebavý – Milan Štofa, David Klouček