Extraliga staršího dorostu

HC Kometa Brno – Berani Zlín

2:5

konec (1:2, 1:1, 0:2)

25.10.2014, 16:00 • Hala Rondo • Roman Zajíček (@RomanZajicek), Veronika Freyová

Zápas byl vyrovnaný a šancí jsme viděli opravdu mnoho na obou stranách. Šťastnější jsou však hosté, jež si odváží tři cenné body z jihomoravské metropole. Domácí tak ukončili šňůru sedmi vítězných zápasů a odjíždí z ledu bez bodu. (18:58:23)

60:00

58:18

Zlín právě vstřelil branku!
JAN MIKULEC přeťal brněnské naděje na zvrácení stavu tohoto utkání. Po výměne puku s Karafiátem a Krejčiříkem dotlačil touš až za záda Slavíčka. Asistence:Vojtěch Krejčiřík a Jiří Karafiát.

56:35

Oddechový čas pro hosty.

56:34

Tutovku měl na holi Eric Lacomb. Ling ho však vychytal.

56:01

Brněnskou rozehrávku vystihl hostující útočník a vystřelil na bránu.

54:44

Oba týmy v plném počtu.

54:13

Werbik a Mlynář odjeli za katr na dvě minuty za hrubost. Hraje se čím dál více ostřeji.

53:27

Boční tyč zvonila po střele Davida Sedláčka. Ferda trefil v následné akci opět tyč.

52:14

Potyčka v brněnském brankovišti, kterou musely rozehnat sudí. Mikulec a Gotthard dostali po dvou minutách za hrubost. Hraje se ve stejném počtu.

52:13

Heinrich se spolu s Hroudným prodírali od středu hřiště až k Lingovi. Ten ale zasáhl přesně

51:10

Kometa se dopustila icingu.

51:07

Peška si vychutnal bodyčekem domácího útočníka, který se těžce zvedal z ledu.

49:49

Přetahovaná o touš v rohu zlínského obraného pásma.

48:29

Váňa namazal rovnou Sedláčkovi, který protáhl Linga. Ten neměl se střelou problém.

47:41

47:06

V oslabení brněnští dobře napadají a šetří cenné vteřiny.

46:05

Domací ve čtyřech.

2:5

Branky a nahrávky: 11. Hroudný (Ferda, Sedláček), 22. Hroudný (Ferda) – 2. Krejčiřík (Karafiát), 20. Krejčiřík (Karafiát, Kotek), 39. Werbik (Padrnos), 41. Padrnos (Peška), 59. Mikulec (Krejčiřík, Karafiát)

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Petrla, Trnka, Furch, Sedláček, Zukal, Kratochvíl, Gotthard, Mlynář, Havlát, Heinrich, Hasoň, Čejka, Lacomb, Hroudný, Ferda, Havránek.

Berani Zlín: Ling (Šimonů) – Padrnos, Váňa, Gába, Kosorin, Budil, Gazda, Václavek, Strmiska, Peška, Miko, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Rezek, Karafiát, Kotek, Dlabaja, Werbik.

Rozhodčí: Čech, Honza – Mikoviny, Procházka