25.10.2014, 17:00 • MFH Ostrava • Info o změnách stavu (Monika Baloghová)

58:41

Oddechový čas pro hosty.

58:41

Liberec právě vstřelil branku!
Hosté necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny snižují na jednobrankový rozdíl, Svododovi zřejmě vypadl kotouč, byl už obrácen čelem k brance a ZDENĚK KRÁL poslal puk mezi betony – 3:2. Asistence: Jakub Jedlička, Jan Ordoš.

52:45

Oddechový čas pro domácí.

51:46

51:34

V přerušení se může Zdráhal přesunout na střídačku.

51:19

49:46

Po závaru u vítkovické klece se strhla menší potyčka, za hrubost jsou vyloučeni hostující Solenský s Huňou, za domácí pak Blahuta s Benešem. Hraje se 4 na 4.

49:19

Za hru vysokou holí je potrestán vítkovický Gřeš.

46:37

44:37

Vítkovice si zahrají přesilovku, hákováním se provinil Pálek.

41:34

Domácí se budou muset deset minut obejít bez Zdráhala, ten si vykoledoval osobní trest za nesportovní chování.

3:2

Branky a nahrávky: 3. Gřeš (Sysala), 8. Hawlík (Zdráhal, Blahuta), 28. Česlík (Blahuta, Rimmel) – 9. Havlas (Král), 59. Král (Jedlička, Ordoš)

HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Wanecki) – Adamík, Hawlík, Demel, Puzič, Charvát, Štencel, Rudl – Ballner, Rimmel, Gřeš, Illéš, Česlík, Kafka, Blahuta, Ollender, Zdráhal, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Mrázek, M. Šír, Arlt, Beránek, Pálek, Divila, Tržický – Babec, R. Šír, Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Ordoš, Havlas, Paločko, Heřmánek

Rozhodčí: Trombík – Rychlý, Jureček