HC LERAM Orli Znojmo – Steinbach Black Wings Linz

6:0

konec (2:0, 3:0, 1:0)

25.10.2014, 15:30 • Zimní stadion Znojmo • Petra Matůšová (@PetraMatusova)

Znojmo zaslouženě vyhrává 6:0. Dnes prostě bylo ve všech činnostech lepší a suveréním způsobem si dokráčelo pro tři body. Navíc gólman Svoboda si uržel čisté konto.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera i celého víkendu. (18:21:55)

60:00

58:49

Orli právě vstřelili branku!
Znojemské přečíslení dva na jednoho vzal na svá bedra NICHOLAS LANG, který se trefuje pod víko rakouské klece. Asistence: Radek Niederhafner a Michal Kruckovyč.

58:34

Znojmo opět u puku.

57:54

Schwab s Moidlem ještě zapracovali před znojemskou klecí, ale Moidl s velkým nápřahem posílá kotouč jen do betonů Svobody.

56:54

Znojemští hráči opět zatlačili Linz do jeho obranného území. Tam sice mají Rakušané puk na holi, ale oba týmy střídají.

56:11

Podaří se udržet Svobodovi čisté konto? Zatím tomu vše nasvědčuje. Znojemský gólman tlumí na své hrudi i nahození Kukly. Následuje vhazování po jeho pravici.

55:25

Minuty utíkají opravdu rychle, navíc se většinou odehrávají před Divisem. Znojmo si jistě kráčí pro tři body.

54:31

Navíc Jihomoravané jsou častěji u puku a snaží se zakončovat. Kuntoš teď od modré sice pálil jen do bruslí bránícího hráče, ale znojemský náskok je i tak luxusní.

53:54

Zápas už nenabízí tolik zajímavou hru jako v předchozích třetinách. Orli hrají to, co potřebují. Dobře brání a nenechají soupeři prostor k zakončení. Ten se celé utkání trápí.

52:57

Tondl obkroužil bránu a přeci jen pálí, ale jeho ránu z kruhu Divis bez potíží likviduje.

52:25

Tondl se pokoušel kombinovat s Langem při náznaku znojemské šance, ale tentokrát končí přihrávka před bránu na holi protihráče.

52:05

Sinzingera zastavuje při útočné akci ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.

51:27

Oba týmy jsou kompletní.

51:06

Hosté se "osvobodili" a Waismayer na chvíli zaměstnal domácí obranu v jejím pásmu.

50:24

Hra ve čtyřech na obou stranách více sedí Znojmu, které se opět usadilo před Divisem. A pálí z každé možné pozice.

49:27

Vyloučení na obou stranách. Pokračuje se ve hře čtyři na čtyři. Dvě minuty si připisují Brabec (ZNO) za vysokou hůl a Moidl (LNZ) za hrubost.

48:57

Hosté se ale stále drží před znojemskou klecí, opět však vázne kombinace. Nahozený kotouč zpoza brány před brankoviště nedokázal přesně usměrnit Schwab.

6:0

Branky a nahrávky: 1. Bulín P. (Brabec, Jambor), 16. Krejčí (Březina), 21. Tondl (Lang, Niederhafner), 31. Tondl (Lang, Niederhafner), 37. Jambor (Bulín J.), 59. Lang (Niederhafner, Kruckovyč)

HC LERAM Orli Znojmo: Svoboda (Daňo) – Pucher, Kuntoš, Kruckovyč, Brabec, Konečný V. – Niederhafner, Lang, Tondl – Jambor, Bulín J., Bulín P. – Březina, Krejčí, Mikulič.

Steinbach Black Wings Linz: Lehner (Divis) – Moidl, Kragl, Roth, Kögl, Wolfshofer, Schwarzbauer – Sagi, Kukla, Haas – Maurer, Egger, Schwab – Ahonen, Sinzinger, Waismayer – Kastl.