SK Černošice – BK Mladá Boleslav B

4:1

konec (3:0, 0:1, 1:0)

25.10.2014, 16:30

Do třetí části vstoupili domácí s jasným cílem neinkasovat a pokud možno, vstřelit pojišťovací branku. Na místo toho si hosté vytvořili několik slibných příležitostí, ale v brance stál nepropustný Frolík, který veškeré šance hostí pochytal s bravurou sobě vlastní. Tlak hostí začal opadat a za domácí dal pojistku v podobě čtvrté branky Kahánek. (21:31:18)

60:00

57:54

Černošice právě vstřelily branku!
Autorem branky je JAROSLAV KAHÁNEK. Asistence: Dominik Šalamoun a Jakub Hofmeister.

40:01

Do druhé třetiny vstoupili domácí velmi vlažně a hosté velmi rychle vyrovnali hru. Bohužel byla druhá třetina poznamenána řadou vyloučení a nepřesností a více než hokej připomínala spíše hru "Kloboučku, hop!", neboť kotouč létal tam a sem a byl spíše zázrak, když se někomu povedla kombinace o třech a více přihrávkách. Vše vyvrcholilo v 38.minutě, kdy hosté přesnou střelou Hradce snížili na 3:1.

40:00

37:54

Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
Autorem branky je PAVEL HRADEC. Asistence: David Hart a Jan Protivný.

20:01

Domácí vstoupili do zápasu velmi dobře a přehrávali hosty ve všech směrech. Hned ve své první přesilovce udeřili a po sérii přihrávek se po asistenci Staňka trefil domácí Šalamoun. I nadále domácí přehrávali mladoboleslavské a odměnou jim byla branka na 2:0 kdy po krásném "ťukecu" se za domácí trefil Veselý. Hosté zahrozili jen ojediněle a nemohli najít recept na důslednou obranu domácích. V 19. minutě po samostatné akci dal nejhezčí branku utkání Otomanský, kdy si doslova pohrál s obranou hostů a po té nádherným blafákem dal gól do prázdné branky.

20:00

18:47

Autorem branky je TOMÁŠ OTTOMANSKÝ. Asistence: Jan Dušek.

12:23

Autorem branky je TOMÁŠ VESELÝ. Asistence: Jakub Sobotka a Jiří Loskot.

04:16

Autorem branky je DOMINIK ŠALAMOUN. Asistence: Ondřej Staněk.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

4:1

Branky a nahrávky: 5. Šalamoun (Staněk), 13. Veselý (Sobotka, Loskot), 19. Ottomanský (Dušek), 58. Kahánek (Šalamoun, Hofmeister) – 38. Hradec (Hart, Protivný)