Extraliga staršího dorostu

HC Letci Letňany – HC Energie Karlovy Vary

4:2

konec (3:0, 1:1, 0:1)

25.10.2014, 15:30 • Ice Arena Leťnany, Praha, kapacita 550 diváků • Info o důležitých událostech (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Ode mne je to pro tu tuto chvíli již vše, přeji krásný zbytek sobotního dne! (18:36:32)
Domácí si v dnešním utkání RAKO Extraligy staršího dorostu připisují do tabulky tři body za vítězství v poměru 4:2, když o své výhře rozhodli především povedenou první polovinou utkání. Hosté dokázali již pouze skóre kosmeticky upravit a na body dnes nedosáhli.

60:00

59:59

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Hostům se povedl husarský kousek, když se jim povedlo skórovat v čase 59:59, tedy vteřinu před koncem třetí třetiny. Trefa MICHALA HORKÉHO však na výsledku již nic nezmění. Asistence: Jiří Janata, Kamil Svoboda.

40:01

40:00

29:09

Tak to byla rychlost! Pouhých třináct sekund stačilo hostům k využití přesilové hry, prosazuje se DAVID PRACHAŘ, který vykřesal alespoň malou jiskřičku naděje na bodový zisk svého týmu! Asistence: Michael Čejka, Jiří Janata.

28:56

Ve druhé periodě se zatím v plném počtu hráčů na ledě příliš nehrálo a jinak tomu nebude ani teď, potrestaným hokejistou je Marek Urban (LET), dvě minuty za vysokou hůl.

26:35

25:37

Hosté v plném počtu, začíná jejich zkrácená přesilová hra.

24:35

Síly na ledě se po minutě vyrovnají, střelec dvou gólů Václav Burda (LET) je vyloučen za držení hole.

23:37

Nepříjemné utkání pro hostující Energii pokračuje, za zdržování hry je potrestán dvěma minutami Ondřej Pajk (KVA), jenž poslal puk mimo mantinely.

23:11

Letňany právě vstřelily branku!
Letňanští nabídnutou výhodou nepohrdají, přesně se trefuje DOMINIK HŮLA, čím navyšuje domácí vedení již na čtyři branky! Asistence. Matěj Chalupa, Lukáš Kučera.

22:29

Michael Čejka (KVA) vyloučen za krosček, domácí budou hrát v početní převaze.

20:01

20:00

16:06

Domácí se dostávají již do tříbrankového trháku, svou druhou branku v zápase přidává VÁCLAV BURDA a s hosty už to nevypadá vůbec dobře! Asistence: Jiří Průžek, Matěj Chalupa.

15:25

13:25

Přesilová hra tentokrát putuje na stranu hostí, domácí Pavel Kubát (LET) dostává menší trest za vysokou hůl.

4:2

Branky a nahrávky: 9. Mařík (Rousek), 10. Burda (Chalupa), 17. Burda (Průžek, Chalupa), 24. Hůla (Chalupa, Kučera) – 30. Prachař (Čejka, Janata), 60. Horký (Janata, Svoboda)

HC Letci Letňany: Hamalčík (Nahodil) – Hůla, Antoš, Brabec, Kubát, Kolenatý, Gebell, Chvála, Babčuk, Katriňák – Satran, Burda, Procházka, Chalupa, Urban, Průžek, Řepík, Rousek, L. Kučera, Mařík, J. Kučera.

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Vápeník, Hrůša, Beer, Pajk, Bernáth, Prachař – Trapl, Svoboda, Čejka, Pastyřík, Horký, Hauzr, Davídek, Kurfürst, Janata.

Rozhodčí: Lacina – Charvát, Beránek