konec (1:0, 3:1, 1:1)

25.10.2014, 17:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Tomáš Vlček

Tipsport: 2.39 4.2 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše, na počtenou příště. (20:17:04)
Zápas končí výhrou AZetu 5:2 o které rozhodl především třemi rychlými góly ve druhé třetině. Nutno říct, že Kladno většinou nebylo opticky nijak výrazně horší, ale AZ byl důraznější a bojovnější. Proto je jeho výhra zcela zasloužená.

60:00

59:18

AZ má puk pod kontrolou a nechce jej hostům půjčit.

58:34

Hraje se v havířovské třetině, ale puk povětšinou létá po mantinelech.

57:52

Vladař raději pokryl nahozený puk pod lapačkou.

57:38

Tvrdá střela Chalupy míří těsně mimo.

56:38

Chmielewského pěkný průnik přes obranu, ale pak mu utekl puk až k Vladařovi.

56:02

Obrovská bojovnost na straně AZetu. Bezuška dvakrát zblokoval tělem střelu hostujících obránců.

55:41

Hosté to sice ještě nevzdali, ale jsou nepřesní a nyní je zastavil ofsajd.

54:35

Pozorný Matoušek chytá střelu do lapačky.

53:52

Havířov právě vstřelil branku!
Nádherná akce domácích vede k jejich páté brance. AZ byl v přečíslení 3 na 1 a třemi přihrávkami zcela vyšachoval obránce i brankářě, takže TOMÁŠ MATĚJEK zakončoval do zcela prázdné branky. Asistence Jan Maruna a David Klimša.

53:18

Kladno právě vstřelilo branku!
Tak přece se hosté prosazují z počátku nenápadnou akci dokončuje střelou z kruhu DAVID RŮŽIČKA. Asistence Jan Rudovský a Václav Kolářík.

53:05

Pechanec střílel z pravého křídla a pak si ještě dojel na dorážku do brankoviště.

52:42

Vhazování před Matouškem po jeho zákroku.

52:05

Hraje se v rychlém tempu. Hosté se nemůžou dostat k potřebnému tlaku, AZ v pohodě brání a rychle vyváží získané puky do útočné třetiny.

50:59

K Tenrátovi se odrazil puk v útočném pásmu a on jej hned tvrdě posílá na Matouška. Domácí gólman zasahovat nemusel, protože puk šel mimo.

50:06

Hosté to musí opět zkusit až z poza vlastní branky.

5:2

Branky a nahrávky: 14. Klimša (Lenďák, Maruna), 27. Maruna (Klimša), 31. Jakúbek (Krisl, Pechanec), 32. Loskot (Fořt), 54. Matějek (Maruna, Klimša) – 21. Pitule (Hořava), 54. Růžička (Rudovský, Kolářík)

AZ Havířov: Matoušek (Daneček) – Lenďák, Valenta, Krisl, Graca, Bezuška, Repe, Bahounek – Fořt, Loskot, Jiránek – Tomi, Šlahař, Jakúbek – Haas, Pechanec, Chmielewski – Klimša, Maruna, Matějek

Rytíři Kladno: Vladař (Chábera) – Růžička, Bunda, Kolářík, Kužel, Látal, Gutwald, Chalupa – Hořava, Dragoun, Rudovský – Tenkrát, Havlíček, Eberle – Redlich, Pitule, Dalecký – Melka, Lukáč, Strnad

Rozhodčí: Mikula – Lukš, Novák

Diváci: 2.767