konec (1:0, 0:2, 2:0)

12.10.2014, 14:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Barbora Wolfová

59:27

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do vedení půl minuty před koncem zápasu! Střela od modré JANA HUCKA propadla až do brány hostí. Asistence Miroslav Straka

54:08

Domácí využívají opět přesilové hry a vyrovnávají tak skóre na 2:2. Jan Hucek projel útočným pásmem, objel si bránu hostí přihrál Miroslavu Strakovi jehož střelu tečoval až za záda Frčka PETR STRNAD. Asistence: Miroslav Straka, Jan Hucek

26:57

Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté se po minutě dostávají do vedení! Druhou branku dokázal po přihrávce Pavla Hubáčka umístit do svatyně domácích DAVID PRACHAŘ! Asistence: Pavel Hubáček

25:54

Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté také využívají přesilové hry a vyrovnávají stav utkání na 1:1. Za záda Kosiny dostal kotouč JAN PRIŠKIN. Asistence: Josef Klíma

11:25

Domácí využívají přesilové hry a dostávají se do vedení. Přihrávku od modré převzal zkušeně MAREK MACEK a dostrkal tak puk až za záda Frčka. Asistence: Jaroslav Benda, Ondřej Kopta

3:2

Branky a nahrávky: 12. Macek (Benda, Kopta), 55. Strnad (Straka, Hucek), 60. Hucek (Straka) – 26. Priškin (Klíma), 27. Prachař (Hubáček)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Navarra, Benda, Macek, Kašek, Trončinský, Jindřich, Strnad, Vrba, Zdvořáček, Klement Trenér: Vít Borůvka

HC Energie Karlovy Vary B: Frček (Harakal) – Binias, Truhlář, Kovka, Priškin, Prachař, Klíma, Krejsa, Hubáček, Vávra, Bezděk, Beer Trenér: Milan Čejka

Rozhodčí: Kamil Hlinka – Milan Armstark, Martin Kopáč