4:1

konec (1:0, 2:1, 1:0)

12.10.2014, 12:00 • Omsk Arena • David Janeczek

Tipsport: 1.25 6.4 7.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního utkání vše. Přeji hezký zbytek neděle a u dalšího zápasu na shledanou. (14:22:17)

Utkání navštívilo 8090 diváků.
Zápas je u konce, domácí si v něm poradili s Chabarovskom 4:1. Omsk byl po celou dobu zápasu lepší a zaslouženě bere tři body.

60:00

57:37

Perežogin (OMS) 2 minuty napadení.

57:10

Rozhodčí tuto situaci vyhodnotil takto: Fišenko (AMR) 2+2 minuty za hrubost a Ivanov (OMS) 2 minuty hrubost.

57:10

Po nahození Omsku, Borisov ukryl kotouč pod svou výstroj. Jeden z hráčů Omsu si neodpustil následnou spršku a strhla se mela.

56:25

Omsk u kotouče, ale už se nikde nežene.

55:46

Po střele Amuru se bude vhazovat před Barulinem.

55:22

Omsk vyvezl kotouč do útočného pásma a šel střídat.

54:54

Omsk vyhazuje do středního pásma.

54:46

Amur zvýšil aktivitu ze které plyne další buly před Barulinem.

54:42

Dmitrij Lugin trefil Barulina do masky, rozhodčí okamžitě přerušil hru.

53:42

Omsk se znovu drží v útočném pásmu.

53:02

Omsk znovu útočí. Amur se však osvobodil a sám založil útok.

52:08

Další práce pro Borisova. Kalininova střela neměla dostatečnou razanci a přesnost.

PARŠIN - 4:1

4:1

Branky a nahrávky: 12. Popov (Kuljaš, Paršin), 23. Sobotka (Gustafsson, Paršin), 26. Kalinin (Perežogin, Mozer), 51. Paršin (Popov, Sobotka) – 25. Miklík (Lugin, Fišenko)

Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Blaťák, Gustafsson, Kuljaš, Pivtsakin, Ljamin, Vasiljev, Kulik – Paršin, Sobotka, Popov, Mozer, Perežogin, Kalinin, Wandell, Něprajev, Ivanov, Berdnikov, Pervušin, Fišenko, Semjonov

Amur Chabarovsk: Borisov (Bolšakov) – Loginov, Safronov, Peretjagin, Rjazantsev, Kurbatov, Taimi, Jezhov, Těreščenko, Terjajev,Špirko, Baškirov, Tarasov, Fišenko, Miklík, Lugin, Litovčenko, Orlov, Abramov, Kopjenko

Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Metalnikov, Sirotkin