2:1

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

12.10.2014, 17:00 • Zimný štadión Brezno • Radoslava Harvánková sk

Tipsport: 1.75 4.5 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa stretnutie dvanásteho kola seniorskej extraligy, v ktorom domáca Banská Bystrica dokázala zvíťaziť nad Martinom výsledkom 2:1 po predĺžení.
Ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás pri ďalších hokejových stretnutiach. (19:23:00)

60:23

Banská Bystrica dala gól!
Domáci v oslabení strieľajú víťazný gól zápasu. Na modrej čiare výborne zachytil puk kapitán MICHAL HUDEC, ktorý v nájazde prekonáva Dzubinu. Bez asistencie.

60:05

V úvode predĺženia hostia ešte dohrávajú takmer minútovú presilovú hru.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Skončila sa tretia tretina,po ktorej na zimnom štadióne v Brezne nie je o víťazovi stále rozhodnuté. Po krátkej prestávke preto uvidíme predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:40

Bystričania vyhadzujú puk a snažia čo najdlhšie zdržať hru v strednom pásme.

58:52

V závere tretiny sa bude vylučovať na domácej strane, Preisinger – dve minúty za podrazenie.