Ondřej Palát (TBL) 0+0, 5 střel, čas na ledě 20:55
Radko Gudas (TBL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:08
Andrej Šustr (TBL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:45
Milan Michálek (OTT) 0+0, 1 střela, čas na ledě: 18:43
1. Robin Lehner (OTT) 40 zákroků, 95 %
2.Ben Bishop (TBL) 0+0 32 zákroků, 92 %
3. Erik Karlsson (OTT) 1+0
Po dvou ospalých třetinách se Ottawa ve třetí dvacetiminutovce konečně probrala a začala hrát hokej, který od nich všichni fanoušci očekávají. Erik Karlsson se zachoval jako správný kapitán a v osmačtyřicáté minutě zavelel k obratu. Senátoři tedy nejprve jeho zásluhou srovnali na 1:1, o dvě minuty později se pak dokonce po střele Stona ujali vedení. Tampa sice dokázala ještě sedm minut před koncem utkání vyrovnat, avšak to bylo z její strany více méně všechno. Na tým z hlavního města Kanady byli svěřenci Jona Coopera v prodloužení a posléze i v nájezdech krátcí.

Mika ZIBANEJAD - 2:3

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ottawa Senators.
Autorem vítězné branky je MIKA ZIBANEJAD.

3. série 1:2

Tomu ale sjíždí kotouč z hole. V dnešním utkání tak vítězí Senátoři.

Mika Zibanejad dostává Ottawu opět do vedení. Vše teď závisí na Stevenu Stamkosovi.

2. série 1:2

Ani Filppula není úspěšný.

2. série 1:1

Chiasson na Bishopa nevyzrál.

1. série 1:1

Svůj nájezd proměňuje bekhendovou střelou i Nikita Kucherov.

1. série 1:0

Kyle Turris proměňuje první nájezd.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo. Vítěze dnešního utkání tak určí až samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:48

Prodloužení se dohrává v obranném pásmu Tampy.

2:3

Branky a nahrávky: 16. Hedman (Stamkos, Fillpula), 53. Connoly (Boyle), rozh. náj. Zibanejad – 48. Karlsson (Chiasson, Ryan), 50. Stone (Turris)