4:5

po prodl. (1:1, 0:2, 3:1 - 0:1)

12.10.2014, 17:00 • HANT Aréna Skalica • Dávid Švec sk

Tipsport: 3.05 4.4 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nuž, skončil sa zápas 12.kola hokejovej Tipsport extraligy, v ktorom Skalica po sympatickom výkone podľahla Trenčíne 4:5 po predĺžení. To je odo mňa na dnes všetko, pozývam vás však od 20:45 sledovať kvalifikačný zápas slovenských futbalistov v Bielorusku. Verím, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte naďalej svoju priazeň. Príjemný večer priatelia. (19:14:59)

MIKULA - 4:5

60:30

Trenčín dal gól!
Tak po fatálnej chybe obrany Skalice sa do úniku dostala dvojica Trenčanov. Habšuda ideálne našiel ONDREJA MIKULU, ktorý vymietol všetky pavučinky v bránke Patrika Romančíka. Asistencia: Habšuda.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Nuž, skončil sa riadny hrací čas a to výsledkom 4:4. Po krátkom oddychu ideme do predĺženia.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:49

Bude sa vhadzovať pred Konrádom.

59:35

Dukla ešte v nápore pred bránkou Skalice, no nič zaujímavé z toho nevzniklo.

59:01

Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:30

Skaličania už držia puk za svojou bránkou, zdá sa, že i bod má pre domácich cenu zlata.

57:15

Tak dnešný zápas je skvelý pre fanúšikov oboch tímov, takto by mali vyzerať všetky zápasy extraligy, pretože tento zápas má všetky. Krásne góly, emócie i zázračný zvrat jedného z tímov.

56:01

Skalica je pri chuti, Jaroslav Jabrocký sa spoza bránky pretlačil pred Konráda, no puk zdvihol príliš nad bránku hostí.

VAŠKOVIČ - 4:4

55:57

Skalica dala gól!
No už to neplatí, pretože René Školiak sa parádne zbavil protihráča, excelentne našiel pri ľavej tyči voľného ĽUBOMÍRA VAŠKOVIČA a ten vyrovnáva na 4:4! Neuveriteľný návrat Skalice v tretej tretine. Asistencia: René Školiak.

55:17

Prvá formácia Dukly drží Skalicu na dištanc od svojej bránky.

54:48

Akcia hostí, ktorí zbierajú cenné sekundy. Patrik Romančík bol prinútený podržať puk v lapačke a tak sa bude vhadzovať v obrannom pásme Skalice.

54:10

Skaličania vyhrali buly pred Konrádom, nič však z toho nevyťažili a dopredu sa okamžite ženú Trenčania.

53:41

Skalica kombinuje v strede klziska, Tomáš Méry je dnes na nezastavenie a s obranou Trenčína robí veľké divy. V tomto momente sa elegante vyhol hitu Petra Šišovského.

52:01

Tak HANT aréna v Skalici ešte dnes uvidí tuhý boj, Trenčania si však za stratu trojgólového vedenia môžu sami.

4:5

Branky a nahrávky: 12. Méry (Chylo, Jabrocký), 46. Štumpf (Bezúch), 52. Bezúch (Jabrocký, Méry), 56. Vaškovič (Školiak) – 5. Gašparovič (Kozák), 30. Dudáš (Šišovský, Kozák), 39. Šišovský (Gašparovič), 44. Kozák (Šišovský, Mikula), 61. Mikula (Habšuda)

HK Skalica: Romančík (Lipovský) – Gründling, Jankovič – Horváth, Drtina – Pavešic, Nechala – Mikéska – Stloukal, Školiak, Vaškovič – Chylo, Jabrocký, Méry – Bezúch, Štumpf, Nechala – Šimíček, Brzobohatý, Rejžek. Tréner. Š. Mega

HK DUKLA Trenčín: Konrád – Bokroš, Kozák – Andersons, Zošiak – Dudáš, Habšuda – Pardavý, Husák – Radivojevič, Nemec, Mikula – Gašparovič, Melichárek, Šišovský – Komínek, Petrovický, Hudec – Švec, Stantien, Daniška. Tréner: R. Stantien

Rozhodčí: Štefik – Stanzel, Šefčík