12.10.2014, 13:00 • Ice Palace Salavat Julaev • Martin Švejkar

Tipsport: 1.5 4.7 4.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji vám hezký zbytek dne. (15:22:52)
Československá stopa:
Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Zápas končí! HK Sibir Novosibirsk dokázal třemi góly ve třetí třetině otočit zápas na ledě Ufy a trochu překvapivě si z dnešního zápasu odváží všechny tři body. Ufa vstoupila do třetí třetiny aktivně a zdálo se, že si výhru nenechá utéct, ale stačilo, aby zničehonic přišla kontaktní branka a obraz hry se rázem velice změnil. Hosté byli od stavu 2:1 lepším týmem a nakonec se jim podařilo dokonat obrat.

60:00

59:51

Zakázané uvolnění domácích, kteří se ihned po vyhrané buly ve svém pásmu snažili přesunou dlouhou přihrávkou hru na druhou stranu.

59:46

Vhazovalo se v obranném pásmu Ufy a Irving se tak musel vrátit do branky. Ke střele se po vyhrané buly dostal Thuresson, ale domácí brankář zasáhl.

59:34

Hosté dokázali dostat puk ze svého pásma.

59:21

Irving je na střídačce! Domácí to zkoušejí v šesti.

59:00

Irving už se hlásil o střídání, ale Ufa se nejprve musí dostat s pukem do útoku.

58:21

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a v útoku jsou nyní hosté.

57:50

Novosibirsk zvládl hru v oslabení a Koněv je zpátky na ledě.

57:37

Hartikainenův tečovaný pokus nakonec minul Koskinenovu branku.

57:05

Ufa se až nyní dostává do kombinace v útočném pásmu.

56:30

Hosté se zatím dobře brání a už třikrát dokázali narušit útok domácího týmu.

55:50

Příležitost pro domácí! Na trestnou lavici usedá za držení Andrej Koněv a Ufa si zahraje dvouminutovou přesilovku.

54:36

Teď se však hosté dostali do hodně nebezpečného útoku a Thuresson s Kugryševem se společně snažili u tyč procpat puk za Irvingův beton, ale domácí brankář situaci ustál.

53:57

Až třetí inkasovaný gól dokázal domácí opět nabudit a nyní to jsou oni, kdo se více tlačí dopředu.

52:50

Je to tak. Branka není uznána a pokračuje se ve hře vhazováním v obranném pásmu hostů.

2:3

Branky a nahrávky: 37. Kajgorodov (Kolcov, Skačkov), 40. Višněvskij (Kolcov) – 44. Kugryšev (Thuresson), 50. Ignatovič (Enlund), 52. Koskiranta

Salavat Julajev Ufa: Irving (Koval) – Kutuzov, Lekomtsev, Višněvskij, Heikkinen, Zubarev, Kolcov, Bodrov – Hartikainen, Makarov, Sjomin – Chlystov, Mereškin, Tolpeko – Pihlström, Kajgorodov, Skačkov – Stepanov, Gluchov, Slepyšev

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Gimajev, Bělov, Ožiganov, Ignatovič, Koněv – Koskiranta, Enlund, Thuresson – Bobrov, Kugryšev, Kopejkin – Šumakov, Monja, Gubin – Okulov, Jefimenko, Butuzov