06.09.2014, 14:35 • Löfbergs Arena • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.55 4.7 4.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hugh JESSIMAN - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým UPC Vienna Capitals.
Autorem branky je HUGH JESSIMAN.

Hugh Jessiman vypálil mimo dosah Poggeho lapačky a rozhoduje o vítězství Vienny Capitals – 2:3!

Persson musel dát a zvládl to – 2:2!

Watkins - 1:2

Matt Watkins se trefil mezi betony – 1:2!

Hillding proměnil ranou na lapačku – 1:1!

Schlecher - 0:1

Schlacher si stáhl puk do forhendu a proměnill – 0:1!

64:00

Patrick Peter zasáhl holí do obličeje Lalondeho a jelikož na tváři domácího hráče se objevila krev, jde o trest na 2+2. minuty. To však není podstatné. Důležité je, že domácí dohrají prodloužení v přesilové hře 4 na 3!

54:03

Domácí tlačí. Kylington to opět zkusil individuálně a z mezikruží pálil těsně vedle.

52:20

A šance také pro hosty. Na konci rychlého protiútoku byl Rotter, ale Pogge ho vychytal a poradit si dokázal i s dorážkou Puschnika!

51:38

Hillding si nabruslil až před Kickerta a toho možná zachránila tyčka!

47:20

Pogge za brankou zariskoval při rozehrávce a málem za to byl potrestán. Watkins se totiž dostal k puku mezi kruhy a domácí měli štěstí, že zamířil nad.

43:19

Hosté si zahrají přesilovku. Ven jde Grundel.

Rickard WALLIN - 1:1

41:51

Färjestad právě vstřelil branku!
Tak gól přeci jen platí! Videozáznam odhalil, že kotouč se dostal za brankovou čáru. Autorem branky je RICKARD WALLIN. Bez asistence.

41:51

Tak nakonec rozhodne porada s videem.

41:51

Obrovský závar před Kickertem. Kotouč se za jeho záda snažili dotlačit Wallin, Nygard či Gulaš, kotouč zůstal někde před brankovou čarou. Rozhodčí ukázal jasně – no goal.

39:29

Jeden z domácích hráčů minul kotouč před poloodkrytou brankou, hosté jsou již ve čtyřech.

38:29

Philippe Lakos dostává dvě minuty za krosček! Téměř minutová přesilovka 5 proti 3 pro domácí!

37:27

Tak domácí budou hrát přesilovou hru 5 na 4. Rafael Rotter dostává dvě minuty za hrubost a další dvě za držení. Na domácí straně byl dvěma minutami za hrubost potrestán Ole-Kristian Tollefsen.

37:27

Máme tu hromadnou šarvátku. Uvidíme, co na to rozhodčí.

35:03

Lalonde dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

31:04

Kotouč poskakoval před brankovou čarou, ale Kickert se včas zorientoval a přikryl ho!

30:30

Rohdin se dostal k puku mezi kruhy, ale Kickert předvedl výborný zákrok a ještě dokázal kotouč schovat před dojíždějícími protihráči.

27:12

Přesilovou hru si zahrají hosté. Per Aslund vyloučen na 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

24:17

Hosté měli velkou šanci, ale vše skončilo pouze faulem Foucaulta, který najel do brankáře Poggeho. Síly na ledě se vyrovnávají.

23:49

Vyloučení na domácí straně – Jesper Jensen povalil Jessimana a je potrestán za držení.

19:56

Hugh Jessiman podrazil Klepiše, který se mu po buly připletl pod hůl a v závěru úvodní třetiny oslabuje svůj celek.

18:57

Minutu před koncem třetiny se blýskl nebezpečnou tečí v předbrankovém prostoru Schiechl. Pogge měl i trochu štěstí, když mu puk uvízl někde pod betony.

16:15

Hostující Naglich je vyloučen za hákování.

12:56

Domácí Hedman dostává dvě minuty za hrubost.

11:43

Domácí dělily centimetry od vyrovnání. Milan Gulaš dostal přihrávku mezi kruhy a Kickerta zachránila tyčka!

10:38

Před Poggem se objevil osamocený Jessiman, domácí gólman předvedl výborný zákrok lapačkou.

05:47

Schlacher fauloval Roymarka a je vyloučen za držení. Přesilová hra pro celek z Karlstadu.

Peter MACARTHUR - 0:1

02:38

Vienna Capitals vstřelili branku!
Hosté se rychle ujímají vedení! Philippe Lakos nahodil od modré kotouč před branku a PETER MACARTHUR se prosazuje nechytatelnou tečí. Asistence: Philippe Lakos

1:2

Branky a nahrávky: 42. Wallin – 3. MacArthur (Lakos), rozh. náj. Jessiman

Färjestad Karlstad: Pogge (Pettersson-Wentzel) – Lalonde, Tollefsen, Jensen, Grundel, Arell, Gunnarsson, Kylington – Nygard, Klepiš, Gulaš, Persson, Aquino, Wallin, Aslund, Hedman, Hillding, Olofsson, Roymark, Rohdin, Forsberg.

spusu Vienna Capitals: Kickert (Zaba) – Carson, Iberer, Peter, Fraser, Schlacher, Klimbacher, Lakos, Hackl – Watkins, Ferland, Foucault, Naglich, Jessiman, Fischer, Rotter, MacArthur, Puschnik, Hartl, Bauer, Schiechl.

Rozhodčí: Kurmann (SUI), Öhlund (SWE) – Haster (SWE), Carlman (SWE)