5:0

konec (0:0, 3:0, 2:0)

06.09.2014, 13:00 • Sportcentrum Lužánky • Roman Zajíček (@RomanZajicek)

Díky za pozornost a u mládeže někdy zase na počtenou. (15:09:57)
Je dobojováno, Kometa ve druhém kole extraligy mladšího dorostu poráží Pardubice jednoznačně a zaslouženě 5:0. První třetina byla ještě vyrovnaná, pak už ale dominovali Brňané.

60:00

58:59

Rychlý výpad Pardubic končí postavením mimo hru. Navíc bylo posouzeno jako úmyslné.

58:17

Duel pozvolna končí, Kometa si zbytek zápasu užívá před Jánského bránou.

57:38

Dvě minuty před koncem ještě vypálil Matěj Novák a betony Jánského byly připraveny.

56:38

Pardubice ještě v závěru tlačí, chtějí dosáhnout alespoň čestného gólu.

56:15

Dostál chce udržet čisté konto, Zahradník si na něm hned dvakrát vylámal zuby.

55:16

Trojice brněnských hráčů se mohla dostat do další gólové akce, ale hodně to překombinovala. Zakončující Süss to měl složité.

54:26

Utkání se dohrává, Kometa od druhé třetiny prokázala svou sílu a vede naprosto zaslouženě.

53:05

52:06

Brňané se dobře brání, Krejčí zkušeně podržel kotouč a šetřil vteřinky.

51:05

Pardubice si zahrají přesilovku, Filip Klenec je vyloučen za hrubost.

50:45

Kometa právě vstřelila branku!
Hrálo se v pěti, nicméně je tu další gól v síti Pardubic. Hosté nechali zcela volného MAXIMA ČAJKOVIČE, který si dnes připsal již třetí bod v zápase. Jeho střelu Jánský neviděl a neměl šanci reagovat. Bez asistence.

49:49

Regulérní šárvátka končí dvěma tresty pro oba kohouty. 2+2 inkasuje Patrik Vašíček a Jiří Bucek.

49:35

Troufám si tvrdit, že odpor Pardubic byl právě definitivně ukončen. LIBOR ZÁBRANSKÝ uviděl poskakující kotouč před hostující bránou a zavčas ho ukldil do Jánského sítě. Asistence: Maxim Čajkovič.

49:18

I Pardubice jsou v plném počtu.

48:10

47:49

Hraje se 4/4 a Kometa se dopustila vyhození přes všechny čáry.

5:0

Branky a nahrávky: 21. Süss (Škvrně), 32. Krejčí (Svoboda), 39. Čajkovič (Süss, Svoboda), 50. Zábranský (Čajkovič), 51. Čajkovič

HC Kometa Brno: Dostál (Šindelka) – Jeřábek, Věžník, Zábranský, Buchal, Vašíček, Gloz, Marek, Novák, Klenec, Gajarský, Škvrně (C), Krejčí, Matula, Süss, Svoboda, Kunc, Čajkovič.

HC Dynamo Pardubice: Jánský (Vlk) – Dubovčí, Leder, Rudy, Javůrek, Mert, Žouželka (C), Blümel, Matýs, Zahradník, Machala, Černý, Bucek, Svatoš, Pochobradský, Hlaváček.

Rozhodčí: Honza – Chocholouš, Otáhal