7:2

konec (1:1, 4:1, 2:0)

06.09.2014, 12:45 • HHDM Brno • Michal Kuba (@MikKuba)

Hala potemněla, ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost! (14:56:54)
Zápas je u konce a Brno vítězí jasným výsledkem 7:2. Včerejší nezdar v Olomouci si tak Kometa vynahradila proti Zlínu, který naopak na svém ledu včera převálcoval Vsetín 10:0. Velký podíl na dnešní výhře měl Eric Lacombe, který vstřelil do brány Zlína tři góly.

60:00

59:42

Gago ještě vystartoval kupředu, ale nedostal se k brněnské bráně.

59:04

Začala poslední minuta třetí třetiny. Teď by se již dalo i říct, že celého utkání.

58:49

56:49

David Peška (ZLN) – 2 minuty za sekání.

54:54

Nicolas Werbik se řítil na Slavíčka jako vítr. Po střele, kterou brněnský gólman zvládl zkrotit se oba hráči svalili k zemi a hra je přerušena.

54:01

Lukáš Gotthard (KOM) – 2 minuty za zdržování hry.

53:21

Kometa právě vstřelila branku!
Do úniku se dostal Hasoň s ERICEM LACOMBEM, druhý jmenovaný zavěsil puk do sítě a uzavírá tak hattrick! Asistence: Jan Hasoň.

51:27

49:27

Mikulec (ZLN) odchází odpykat dvouminutový trest za zdržování hry.

49:12

Brno opět navyšuje skóre! Na úrovni brankové čáry vzal kotouč TOMÁŠ HAVRÁNEK a bez problému zavěsil pod horní tyč! Asistence: Robert Havlát.

48:05

I Brno je vykázáno z pásma za postavení útočícího hráče v brankovišti.

47:09

Daniel Gazda (ZLN) – 2 minuty za sekání.

46:20

Nicolas Werbik zkusil bekhendem překvapit Slavíčka, který jeho záměr přečetl do detailu.

43:08

Miko si dobře sjel mezi kruhy, kde nikým nehlídaným dostal přihrávku. Puk mu však podjel pod hokejkou.

41:44

Heinrich měl na hokejce šestý gól Komety! Lingovi propadl nahozený kotouč do volného prostoru brankoviště, kde se puku ujal Aleš Heinrich a jen o kousek netrefil klec hostů!

40:42

Zlín hraje velmi opatrně, je to značně vidět na jeho hře.

7:2

Branky a nahrávky: 20. Lacombe (Král, Trnka), 26. Havránek (Ferda, Havlát), 29. Ferda (Havlát, Havránek), 30. Havlát (Havránek), 31. Lacombe (Hasoň, Hroudný), 50. Havránek (Havlát), 54. Lacombe (Hasoň) – 16. Stiksa (Karafiát), 29. Stiksa (Peška)

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Trnka, Furch, Sedláček, Zukal, Kratochvíl (C), Gotthard – Havlát, Heinrich, Hasoň, Mlynář, Čejka, Král, Lacombe, Hroudný, Ferda, Havránek

Berani Zlín: Ling (Odložilík) – Padrnos, Hradila, Váňa, Schmied (C), Kosorin, Budil, Gazda – Sirota, Fryšara, Strmiska, Peška, Miko, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Rezek, Karafiát, Gago, Dlabaja, Werbik