KHL

Torpedo Nižnij Novgorod – Jugra Chanty-Mansijsk

1:3

konec (1:0, 0:1, 0:2)

06.09.2014, 15:00 • Konovalenko Sports Palace • Info o důležitých událostech (Libor Kucza (@LiborKucza))

Tipsport: 1.65 4.5 3.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání
Lukáš Kašpar (JUG) 0+1, 1 střela, čas na ledě: 18:37 (17:38:28)
Je dobojováno. Klání bylo dlouho vyrovnané, tenké vedení domácích Jugra v prostřední části vymazala. Rozhodující moment přišel v úvodu třetí třetiny, kdy skóroval Lesnuchin. Novgorod již nedokázal nalézt odpověd, definitivní pojistku přidal o prázdné branky Maxwell. Na tomto zásahu se podílel asistencí český forvard Lukáš Kašpar. Chanty Mansijsk tak zvítězil na půdě Novgorodu 3:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 34:21

60:00

59:59

Tým Jugra právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Gólem do prázdné branky pečetí plný bodový zisk hostí BEN MAXWELL. Asistence: Lukáš Kašpar.

59:48

Novgorod si vyžádal oddechový čas. Podaří se domácímu lodivodovi naordinovat vyrovnání?

59:40

Torpedo to zkouší v šesti, Kasutin míří na střídačku!

58:51

Nyní to budou mít domácí velmi těžké, neboť jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě.

52:03

Ani další početní výhodu nedokázali domácí využít. Čas na vyrovnání se jim již povážlivě krátí.

50:03

Další možnost pro domácí. Za podražení je potrestán Ivan Jatsenko (JUG). Dokáže Novgorod srovnat krok?

45:06

Hostující celek si vyžádal oddechový čas.

42:48

Domácí však budou mít možnost hnedle vzápětí vyrovnat. Za hru vysokou holí totiž odchází na trestnou lavici Philip Larsen (JUG).

42:37

Hosté se poprvé v utkání ujímají vedení, po přihrávce Maxwella rozsvítil červené světlo za Kasutinem SERGEJ LESNUCHIN. Asistence: Ben Maxwell.

40:01

Druhá část je minulostí, k vidění byl opět jedna branka, a to na straně hostujícího celky, který díky přesnému zásahu Andreje Sergejeva vymazaů nepříznivý stav duelu. Podaří se některé z družiny vyrovnané klání ve třetí třetině rozhodnout? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 16:17

40:00

37:08

Utkání se přiostřuje! Po menší šarvátce se budou udělovat tresty. Daniil Žarkov (NNO) dostává 2 minuty za hrubost, hostující Alexej Pepeljajev (JUG) 2+2 minuty hrubost.

32:17

Tentokráte však vyloučení potrestáno nebylo, stav je tak nadále vyrovnaný.

30:17

Bude se opět trestat. Za držení odchází na lavici hanby Vadim Chomitskij (NNO).

1:3

Branky a nahrávky: 18. Hietanen (Imonnen) – 27. Sergejev (Gusev), 43. Lesnuchin (Maxwell), 60. Maxwell (Kašpar)

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvili) – Grigorjev, Valentěnko, Babčuk, Hietanen, Chomitskij, Djakov, Bernatskij – Wolski, Galuzin, Žarkov, Salminen, Immonen, Drugov, Nokelainen, Krasnoslobocev, Dmitrij Kazionov, Denis Kazionov, Potapov, Kuljomin, Ruděnko

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Gorjačevskich) – Larsen, Sergejev, Stalnov, Pepeljajev, Sokolov, Ternavskij, Putilov – Knjažev, Rajala, Magogin, Buljanskij, Kašpar, Sitnikov, Lesnuchin, Maxwell, Jatsenko, Romancev, Medveděv, Gusev

Rozhodčí: Drejev, Čerenkov – Morozov, Čubykin