Extraliga staršího dorostu

HC Letci Letňany – HC Energie Karlovy Vary

0:1

konec (0:1, 0:0, 0:0)

06.09.2014, 15:30 • ICE Arena, hala Reebok, Tupolevova 669, Praha 9–Letňany • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

O vítězi dnešního střetnutí rozhodla přesilová hra hostů ve třetí minutě, kdy se prosadil Petr Vodička. Další branky utkání nepřineslo, Karlovy Vary si tak po výhře 1:0 odváží z Prahy cenné tři body.

Z Prahy je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (17:50:38)
Statistiky utkání:

Vyloučení:
3:1, navíc Průžek (LET) 10 min. [NESP].
Využití: 0:1.
Střely na branku: 19:33 (8:7, 4:16, 7:10).
Zakázaná uvolnění: 5:1.
Ofsajdy: 3:1.
Vyhraná vhazování: 31:27 (11:6, 12:12, 8:9).

60:00

Chalupa vsítil branku sekundu po siréně, Karlovy Vary vítězí.

60:00

59:50

Tlak domácích sílí, schází ale střelba.

59:10

Hosté vyhodili do středního pásma.

58:30

Střelu Burdy ztečoval holí do bezpečí pro hosty Vodička.

58:24

Letňany bez brankáře.

58:24

Oddechový čas pro domácí.

58:24

Postavení mimo hru Karlových Varů posouzeno jako úmyslné, vhazovat se bude po levici Kuchaře (na ofsajdy 3:2).

56:50

Letňany si vytvořily drtivý tlak, Západočeši se zmohli zatím jen na vyhození do střední třetiny.

55:23

Opět se otevírají vrátka od trestné lavice domácích. Desetiminutový osobní trest za nesportovní chování inkasoval Jiří Průžek (LET).

Vyloučení celkem v zápase: 4:2, navíc Průžek (LET) 10 min. [NESP].

55:15

To bude možná Letňany mrzet! Odražený kotouč se po střele domácích dostal do předbrankového prostoru k Lukáši Procházkovi, který z bezprostřední blízkosti nedokázal nalézt recept na Ondřeje Kuchaře.