Extraliga staršího dorostu

PZ Kladno – HC Plzeň 1929

1:9

konec (0:1, 0:6, 1:2)

06.09.2014, 12:00 • ČEZ stadion Kladno • Info o důležitých událostech (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji pěkný zbytek sobotního odpoledne! (14:03:09)
Hosté dnes v zápase dorostenecké extraligy naprosto dominovali a po přesvědčivém výkonu a výsledku 1:9 si dnes z kladenského zimního stadionu odváží všechny body!

60:00

58:23

Střelec prozatím poslední branky Jakub Pokorný (PLM) se teď provinil sekáním a již míří na trestnou lavici. Dokáží toho domácí ještě využít?

55:26

Plzeň právě vstřelila branku!
Devátá branka v domácí síti, tu má na svědomí JAKUB POKORNÝ! Asistence: Lukáš Kaňák.

52:50

Hosté nabídnutou šancí nepohrdají, ba naopak, osmou branku plzeňského týmu přidává JAKUB VAVŘIČKA! Asistence: Petr Kodýtek.

51:24

Tobiáš Mrkvička (KLP) oslabuje domácí tým, dvě minuty za vražení na hrazení a tudíž další přesilová hra pro hosty.

45:01

Kladno právě vstřelilo branku!
Co se nepovedlo domácím v početní převaze, zvládli ve vyrovnaném počtu hráčů, RICHARD LACHMAN překonává Zemana v plzeňské brance a přeci jen zajišťuje domácím alespoň nějakou radost! Asistence: Zdeněk Jizba.

43:39

Domácí svoji šanci nevyužili a hosté jsou opět kompletní.

41:39

Matyás Kantner (PLM) dostává dvě minuty za hákování, šance pro domácí na korekci přijde s přesilovou hrou.

40:01

40:01

Hosté vstoupí do druhé třetiny s druhým brankářem Krasanovským, jenž vystřídal Zemana!
Druhá třetina plně patřila hostujícím hokejistům, kteří přidali šest branek a domácí v závěrečné třetině čeká asi už jen jediný úkol a to zastavit plzeňskou kanonádu a pokusit se alespoň o čestný gólový úspěch. Další třetina začne přibližně v 13:33.

40:00

37:31

Na kladenském zimním stadionu se pomalu blížíme k nepopulární desítce, sedmou branku hostí přidává PETR KODÝTEK! Bez asistence.

36:46

Půltucet gólů v domácí brance, to není nic příjemného pro kladenské hokejisty, těm plzeňským naopak radost udělal přesnou trefou JIŘÍ STRÁSKÝ! Asistence: Jakub Vavřička.

35:20

Tak tohle už je pro domácí hodně nepříjemné, pátý puk do jejich sítě poslal FILIP KOKOŠKA! Asistence: Matěj Krásný, Tomáš Krystl.

32:46

Tentokrát se plzeňští prosadit nedokázali, za současného vedení je to ale zas tolik mrzet nemusí. Domácí hrají v plném počtu.

1:9

Branky a nahrávky: 46. Lachman (Jizba) – 6. Kučera T. (Hanzlík, Váchal), 22. Kantner (Rubner), 24. Kokoška (Hanzlík), 31. Hajšman, 36. Kokoška (Krásný, Krystl), 37. Stráský (Vavřička), 38. Kodýtek, 53. Vavřička (Kodýtek), 56. Pokorný (Kaňák)

PZ Kladno: Melančin (31. Blažek) – Heindl, Linhart, Kučera J., Straka, Slatinský, Vlk, Rampfel – Toula, Lachman (C), Jizba (A), Jarý, Trofimov, Jeřábek (A), Ďuračka, Vostárek, Nekvinda, Vyšín, Mrkvička.

HC Plzeň 1929: Zeman (41. Krasanovský) – Kačena, Váchal, Kaňák (C), Sysel, Čechura, Sedláček, Ivanič, Pokorný – Roubal, Kučera T., Krystl, Vavřička (A), Krásný, Kantner, Kodýtek (A), Kokoška, Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stráský.

Rozhodčí: Matúška – Frodl, Charvát