konec (1:1)

17.07.2014, 18:00 • Raatin stadion, Oulu • Martin Dvořák

Tipsport: 3.03 3.1 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:50:55)
Je dobojováno, oba týmy se dnes rozchází smírně po remíze 1:1. O výsledku se tak rozhodlo již v prvním poločase, v tom druhém branka nepadla. Výsledek zápasu hosté berou všemi deseti, díky brance vstřelené na hřišti soupeře mají solidní šanci na postup.

90+3

Střídání v týmu RoPS Rovaniemi: ze hřiště odchází Nyassi, přichází Mbachu.

90+2

Domácí gólman Sahlgren má míč ve své moci a bude moci rozehrát.

90+1

Domácí defenziva zvládla standardní situaci, to vše již v první minutě nastaveného času.

90

V devadesáté minutě rozehrává domácí rohový kop Okkonen.

89

Okkonen pálí, ale míč byl zblokován mimo branku, bude to rohový kop pro domácí tým.

88

Střídání v týmu RoPS Rovaniemi: ze hřiště odchází Otaru, přichází Virtanen.

88

Střela Barralese míří pouze vedle branky.

86

Domácí se ubránili. Blíží se závěr zápasu, dočkáme se rozhodujícího gólu?

85

Rohový kop pro Asteras, rozehrává opět Usero.

83

Hosté na druhé straně vybojovali rohový kop a k jeho exekuci se postaví opět Usero.

82

Otaru v ofsadjové pozici, snaha domácích o vstřelení vedoucí branky vyšla vniveč.

80

Z druhého rohového kopu za sebou se již do zakončení dostal Munafo, který ale netrefuje branku.

79

Ten rozehrál Usero a defenziva hostů odvrací pouze na další roh.

78

A domácí vybojovali rohový kop.

77

Munafo fauluje Gaye, volný kop pro domácí RoPS.

74

Žlutou kartu dostává Lahtinen (RoPS Rovaniemi).

73

Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Rolle, přichází Munago.

72

Je před námi posledních zhruba dvacet minut, Barrales fauluje Okkonena.

70

Jenže celá útočná snaha domácích končí odpískaným ofsajdem a v něm Nyassi.

69

Rohový kop pro domácí.

68

Žlutou kartu dostává Badibanga (Asteras Tripolis).

68

Ale je tu další střela domácích, tentokrát pálí Gay, dobrá střela, Bantis chytá.

66

Okkonen pálí vedle branky.

65

Střídání v týmu Asteras Tripolis: ze hřiště odchází Bakasetas, přichází Badibanga.

62

Rozehrál Usero, ale domácí defenziva nebezpečí před vlastní brankou odvrátila.

61

Hosté vybojovali rohový kop.

60

Je za námi hodina hry, stav stále nerozhodný 1:1, což je výsledek, který hostům vyhovuje více, než domácím.

59

Okkonen fauluje Usera, další volný kop pro Asteras.

57

Jeho exekuci na sebe vzal Rolle, který střílí přímo na bránu, ale defenziva RoPS odvrací.

56

Po faulu Lahdenmäkiho na Barralese mají hosté k dispozici volná kop.

54

Je to tak, žlutou kartu dostává Majava (RoPS Rovaniemi).

54

Majava fauluje Bakasetase a to byl ostrý zákrok, rozhodčí ho zřejmě ocení žlutou kartou.

52

A pozor, Bakasetas se dostává do zakončení, skvělá střela, Sahlgren vyráží.

51

Hosté kombinují na polovině soupeře.

48

Další šance jak ohrozit branku Asterasu pro domácí tým – volný kop rozehrává Okkonen.

47

Po rohovém kopu se dostává do zakončení Lahdenmäki, ale skvělým zákrokem chytá Bantis, to byla gólová šance domácích!

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:00.
První poločas je za námi, domácí do něho vstoupili výborně, když hned z první standardky dokázali skórovat, prosadil se ve 2. minutě Lahdenmäki. Hosté pak hru vyrovnali a dočkali se také brzy vyrovnání, bylo to v desáté minutě, kdy se trefil Sankaré.

45

45

Stejně tak nyní i na druhé straně Usero, zajímavý závěr poločasu!

45

Poslední minuta prvního poločasu, domácí Gay pálí pouze mimo branku hostů.

43

Žlutou kartu dostává Lluy (Asteras Tripolis) za faul na Otarua.

42

Zasloužená žlutá karta pro Mäkitala, volný kop hostů rozehrává Usero.

42

Žlutou kartu dostává Mäkitalo (RoPS Rovaniemi).

42

Jenže akci domácích přerušuje další faul, provinil se Mäkitalo, který ostře fauluje De Blasise.

41

I tento rohový kop domácí ubránili.

40

Rohový kop hostů rozehrává Rolle.

38

Hosté jsou aktivnější, další útok se "valí" na branku domácího týmu, ale vše přerušuje hvizd rozhodčího, De Blasis v ofsajdu.

37

Blíží se závěr prvního poločasu, hostující Barrales střílí na branku, Sahlgrem chytá.

35

Rolle pálí z volného kopu přímo na branku domácích, ale střela postrádala přesnost, Sahlgren nemusel zasahovat.

35

Lahtinen (RoPS) fauluje Rolleho, volný kop pro Asteras.

33

Defenziva RoPS si dokázala s rohovým kopem poradit.

32

Rohový kop pro Asteras, rozehraje Usero.

31

Hostující De Blasis se dostal do šance, jeho střelu ale Sahlgren chytá.

30

Je za námi první půl hodina hry, stav stále nerozhodný 1:1.

27

Domácí Okkonen se dostal do zakončení, jeho střela ale končí mimo branku.

25

Útočná akce hostů končí odpískaným ofsajdem Barralese.

24

Zraněný Kokko nedohraje dnešní zápas, souboj s Panteliadisem se mu stal osudný a utkání pro něho končí již ve 23. minutě.

23

Střídání v týmu RoPS Rovaniemi: ze hřiště odchází Kokko, přichází Lahtinen.

22

Žlutou kartu dostává Panteliadis (Asteras Tripolis).

21

Ostrý zákrok Panteliadise (AST), to byl zákrok na kartu!

18

Rolle to zkouší přímo na branku domácího týmu, ale Sahlgren v pohodě chytá.

17

Po faulu Majavy bude hostující Rolle rozehrávat volný kop.

15

Domácí celou situaci ale zvládli vyřešit a mají míč.

14

Obilor nabízí hostům volný kop po faulu na Barralese.

12

A hosté jsou "při chuti", další gólová šance, tentokrát pálil Rolle, Sahlgren chytá.

10

Asteras právě vstřelil branku!
Také hosté se prosazují ze standardní situace, první gól hostů dává po volném kopu Rolleho Senegalec KHALIFA SANKARÉ.

10

Lahdenmäki fauuje, volný kop pro Asteras.

8

Hostující Lluy fauluje, postižený domácí Majava, volný kop pro RoPS.

6

Domácí Otaru se dostává do zakončení, ale netrefuje branku.

4

Další faul hostů, tentokrát se provinil Goian, míč získávají domácí.

2

RoPS Rovaniemi právě vstřelilo branku!
Tak to bylo hodně rychlé! Okkonen rozehrál volný kop a JARKKO LAHDENMÄKI dokázal usměrnit míč za záda Bantise, domácí vedou!

1

Kourbelis fauluje domácího Kokka, volný kop pro domácí.

1

RoPS Rovaniemi: Sahlgren – Saxman, Obilor, Lahdenmäki, Majava – Okkonen (C), Gay, Mäkitalo – Otaru, Kokko, Nyassi
Náhradníci: Forsman, Nurmos, Alison, Virtanen, Pöyliö, Mbachu, Lahtinen

Asteras Tripolis: Bantis – Lluy, Goian, Sankaré, Panteliadis – Usero (C), Kourbelis, Rolle – Bakasetas, Barrales, De Blasis
Náhradníci: Theodoropoulos, Kitoko, Munafo, Fernández, Zisopoulos, Mazza, Badibanga

Rozhodčí: Vukadinović – Stojković, Miletić (vš. SRB).
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 1. utkání 2. předkola Evropské ligy mezi finským ROPS ROVANIEMI a řeckým ASTERAS TRIPOLIC. Utkání se odehraje na stadionu Raatin v Oulu a provede jím trojice srbských rozhodčích, hlavní Vukadinović, na pomezí asistenti Stojković a Miletić. Jako čtvrtý rozhodčí je nominován jejich krajan Popović.
Favoritem, byť mírným, jsou přece jenom hosté. Asteras Tripolis si účast v Evropské lize zajistil pátým místem v minulém ročníku řecké nejvyšší soutěži, což bylo poslední místo, z něhož se dalo do pohárové Evropy postoupit. Pro Asteras bude toto dvojutkání třetím pokusem v Evropské lize postoupit do základních skupin. Dvakrát se to Řekům nepodařilo – v sezóně 2012/2013 skončili ve třetím předkole, když nestačili na portugalské Marítimo. O rok později pak ve stejné fázi soutěže vypadli s rakouským Rapidem Vídeň.
Finské Rovaniemi si Evropskou ligu zajistilo vítězstvím v domácím poháru Suomen Cup, kde ve finále přehrálo KuPS Kuopio 2:1. V domácí soutěži však RoPS totálně propadl a skončil předposlední. Jen díky tomu, že sestupuje pouze jeden, a to poslední tým, zachránilo Rovaniemi nejvyšší soutěž i pro tuto sezónu! Utkání s Tripolisem bude pro RoPS premiérové v pohárové Evropě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.