1:1

konec (0:0)

17.07.2014, 19:00 • Tomáš Hála (@tom_hala)

Tipsport: 2.73 3.0 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je u konec. Zpočátku měli převahu hosté, kteří také šli do vedení. V 65. minutě však Hendrickx fauloval ve vápně, dostal červeno kartu a ještě se kopala penalta. Savickij vyrovnal a tím i veškerá gólová radost skončila. Děkuji vám za sledování a přeji příjemný zbytek večera. (20:51:58)

90+4

Žlutou kartu dostává Jónsson (FH Hafnarfjördur).

90

Budou se nastavovat tři minuty.

88

Po prvním rohu se nikdo do šance nedostal, avšak domácí mají ještě jednu možnost.

86

Domácí budou zahrávat rohový kop.

84

Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Rúnarsson, přichází Palsson.

82

Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Gudnason, přichází Óskarsson.

80

Do konce zápasu zbývá přibližně deset minut a stav je stále nerozhodný. Pro připomenutí, hosté hrají od 65. minuty v deseti.

79

Savickij vypálil z dálky, avšak Óskarsson dobře zasáhl.

76

Střídání v týmu FC Neman Grodno: ze hřiště odchází Zubovič, přichází Kavaljonak.

76

Střídání v týmu FC Neman Grodno: ze hřiště odchází Rekiš, přichází Ljavickij.

73

Rapalis si připisuje další dobrý zákrok.

70

Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Hewson, přichází Reynolds.

69

Střídání v týmu FC Neman Grodno: ze hřiště odchází Rovnějko, přichází Veselinov.

66

FC Neman Grodno právě vstřelil branku!
K penaltě se postavil sám faulovaný PAVEL SAVICKIJ a trefil se přesně, je vyrovnáno!

65

Hendrickx ošklivě fauloval ve vápně Savického a vidí červenou kartu! Navíc byla nařízena penalta!

63

Hosté mohli jít do vedení 2:0, to by ale musel Hewson proměnit nabídnutou šanci. Nezamířil ale přesně a na poslední chvíli minul.