2:1

konec (2:1)

17.07.2014, 20:00 • Regenboogstadion (Waregem) • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.56 3.8 5.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. O osudu tohoto úvodního zápasu 2. předkola Evropské ligy rozhodla již první půle, ve které padly všechny tři branky. Utkání nakonec končí jednobrankovým vítězstvím Zulte-Waregemu, které zvítězilo 2:1 a do odvety, která se bude hrát za týden v Polsku, vstoupí právě s tímto náskokem. (21:52:54)

90+2

90

Právě probíhají poslední nastavené minuty, Zawisza již nemá mnoho času na srovnání.

87

Cacérès je potrestán žlutou kartou.

86

Poslední střídání v týmu SV Zulte-Waregem: N'Diaye přepouští místo Ekangamenemu.

84

Závěr zápasu se pomalu, ale jistě blíží. S míčem na kopačkách hrají stále fotbalisté belgického celku, kteří svým soupeřům nedovolují zhola nic.

82

Domácí se rozhodli pro dvojité střídání, hřiště opouštějí Bongonda a Conté, nastupují Sylla a Cacérès.

79

Domácí mají stále nápor a snaží se přidat třetí branku, která by jim do odvety zajistila dvougólový náskok.

76

Střídání v týmu Zawisza Bydgoszcz: z trávníku odchází Sochań, nastupuje Gevorgyan.

74

Hostující obraně dělá značné problémy Bongonda, kterého musel nedovoleně atakovat Petasz, který by si měl na podobné zákroky dávat pozor, neboť už má žlutou kartu.

73

Domácí celek má mírnou územní převahu, hosté čekají spíše na vznikající protiútoky a brejkové situace.

71

Petasz se dopustil hře proti pravidlům, když nedovoleně zastavil Skúlasona, a po právu tak uviděl žlutou kartu.

69

Na opačné straně hrací plochy se o střelecký pokus snažil N'Diaye, ale rána mu vůbec nesedla.

67

Hostům se málem podařilo vyrovnat, nicméně nebezpečnou střelu dokázal Bostyn včas zneškodnit.

66

Z velké dálky napřáhl také Conté, ale míč dokázal zblokovat první bránící hráč.

64

Do zakončení se dokázal dostat Bongonda, ale míč z jeho kopačky mířil o něco výše, než by bylo potřeba, a skončil nad břevnem.

63

Tempo hry je v posledních minutách velmi slabé, až na útok domácích, ze kterého dokázali vytěžit rohový kop, se na hřišti nic zajímavého neděje.

62

Domácí zahrávali rohový kop, ale nedokázali se probojovat do zakončení.

60

Je za námi hodina hry, belgický celek stále drží hubené jednobrankové vedení, podaří se Bydgoszczi během následující půlhodiny vyrovnat?