4:2

konec (2:0)

24.07.2014, 20:00 • Pavel Škopek

Tipsport: 1.33 4.25 9.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Velmi atraktivní zápas je u konce a domácí Asteras Tripolis v něm poráží finský RoPS Rovaniemi 4:2. Celý druhý poločas odehráli hosté v deseti, ovšem i tak dokázali zápas pořádně zdramatizovat. Asteras se hrnul do útoku co to šlo a toho využili právě hráči RoPS. Poprvé to bylo v 53. minutě, kdy se po breaku prosadil Makitalo. V 62. minutě si hosté vybojovali roh a z něj se trefil Lahdenmaki a stav byl rázem vyrovnaný 2:2. Chvíli na to proběhlo několik změn a hned na to poslal Tripolis zpět do vedení De Blasis.Ani to nebylo vše, v 81. minutě totiž upravoval na konečných 4:2 Bakasetas a definitivně tak rozhodl o postupu domácího týmu, který se představí ve třetím předkole Evropské ligy. To je ode mě dnes vše, přeji krásný zbytek večera a někdy zase na shledanou. (21:56:53)

90+4

90+2

Na druhé straně utekl Mbachu, ale ani on nebyl v zakončení úspěšný.

90+1

Badibanga rozehrál roh, po několika pokusech se míč dostal k De Blasisovi, který zkusil prostřelit vše, co mu stálo v cestě. To se mu povedlo, bohužel pro domácí netrefil branku.

89

Před Forsmanem je pořád živo, tentokrát jmenovaný brankář musel lapit Bakasetasovu ránu.

87

Tentokrát to byl Lluy, kdo si nepohlídal svoje postavení a skončil v ofsajdu.

84

Poslední změna dnešního večera, u RoPS odešel Nyassi, kterého nahradil Lahtinen.

83

Hráči Rovaniemi dělají co můžou, Lahdenmakiův pokus zneškodnil Bantis.

81

Asteras právě vstřelil branku!
Střídání se koučovi Asterasu povedlo, o tento gól se postarali náhradníci. Badibanga zatáhl míč a po zemi po přistrčil ANASTASIOSU BAKASETASOVI, tan napřáhl svou pravačkou a Forsmana doslova prostřelil.

80

Bakasetas zastaven praporkem ohlašujícím ofsajd.

77

Poslední dnešní střídání Asterasu, končí Mazza a na zelený trávník vbíhá Munafo.

76

Domácí ani teď ''nestáhli ocas'' a cpou se do útoku dál.

73

Třetí branka Tripolisu měla počátek opět v rohovém kopu, ten rozehrál Mazza a pro odražený balón si došel PABLO DE BLASIS a opět vrátil domácímu týmu vedení.

72

A máme tu druhou změnu domácích, dnes dohrál autor první branky Kourbelis a vystřídal ho Bakasetas.

71

O pár chvili na to střídají také hosté, odchází Kokko a jeho postavení bude zastávat Mbachu.

69

Domácí uskutečnili první střídání, rozhodli se posílit ofensivně, odchází Barrales a nahrazuje ho Badibanga.

68

Useero našel Mazza, který svůj pokus opřel o tyč.

67

Ani Barrales nemohl nic vymyslet, než zvedl hlavu, Gay ho od balónu odstrčil.

65

Majava držel dlouho za dres Rolla a je potrestán žlutou kartou.

4:2

konec (2:0)

Branky: 12. Kourbelis, 45+6. Blasis (pen.), 73. Blasis, 81. Bakasetas – 53. Makitalo, 62. Lahdenmaki

Karty:   14. Usero (TRP) – 65. Majava (RPS)   45+3. Sahlgren (RPS)

Asteras Tripolis: Bantis – Panteliadis, Sankaré, Lluy, Goian – Usero, Rolle, Kourbelis (72. Bakasetas), De Blasis, Mazza (77. Munafo) – Barrales (69. Badibanga)
Náhradníci: Theodoropoulos, Kitoko, Munafo, Fernandez, Zisopoulos, Bakasetas, Badibanga

RoPS Rovaniemi: Sahlgren – Lahdenmaki, Saxman, Majava, Obilor – Okkonen, Makitalo, Otaru (45+5. Forsman), Gay, Nyassi (84. Lahtinen) – Kokko (71. Mbachu)
Náhradníci: Forsman, Nurmos, Alison, Peura, Virtanen, Mbachu, Lahtinen

První zápas: RoPS Rovaniemi - Asteras 1:1

Karaganda – Atlantas 14:30 3:0

Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0