4:0

konec (1:0)

17.07.2014, 17:30 • Mestský štadión Dubnica nad Váhom • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 2.07 3.43 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu Evropské ligy s konstatováním výhry Trenčína 4:0 pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například u sledování některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen fotbalového) Onlajnu, na počtenou! (19:33:25)

ČK: 0-1
V Dubnici nad Váhom jsme mohli dnes vidět úspěšně tažení AS Trenčína v Evropské lize. Ten ve 2. předkole Evropské ligy zdolal v dubnickém azylu srbský FK Vojvodina Novi Sad 4:0 a vytvořil si skvělou výchozí pozici pro nadcházející odvetu. Třemi brankami se na na této vysoké výhře podílel Moses Simon, který se postupně trefil ve 20., 53. a naposledy v 60. minutě. Poslední tečku za dnešním zápasem udělal v 72. minutě Jairo da Silva. Nutno však podotknout, že srbský celek hrál od 66. minuty o deseti hráčích, neboť uviděl Žiković červenou kartu za úder do tváře protihráče. Diváci se bouřlivě loučí s hráči na hřišti, které si hráči rozhodně zaslouží.

90+3

Simon se snažil projít přes Žikoviće, ten mu ale míč odkopl do zámezí, což byla poslední věc, co se v dnešním zápase na hřišti odehrála.

90+2

Hráči v bílém si přihrávají kolem středového kruhu a užívají si potlesk diváků.

90+1

Lobotka poslal přes celou šířku hřiště přihrávku, kterou se štěstím zpracoval a doběhl Simon, ten přiťukl na Kubíka, který z 20 metrů míjí bránu o pořádný kus.

90

Rozhodčí nastavuje v druhém poločase 3 minuty nad řádnou hrací dobu.

90

Hráči Trenčína se ještě rozhodli zaútočit, nenápadná akce po pravé straně končí na hrudi Čögleyho, kterého trefil odražený míč, i tak šel míč těsně vedle pravé tyče.

89

Domácí rozehráli roh na krátko, ve vápně hlavičkoval Kleščík. Ve výskoku ale fauloval a tak se k míči dostává soupeř.

88

Tečovaná střela Rundiće končí za brankovou čárou. Trenčín má k dispozici rohový kop.

88

Čögley vybojoval v souboji proti Alivodićovi autové vhazování.

87

Ramón se vydal z obranných řad až do útoku, kde si obhodil dva protihráče, na posledního obránce už ale nenašel recept.

87

Trenčín získává autové vhazování.

86

Dnešní utkání sleduje 3725 diváků.

85

Střídání v týmu AS Trenčín. Ze hřiště odchází Aldo Baéz, kterého nahrazuje Milan Rundić.

84

Mondek se snažil trefit do prostoru tyčí, to se mu však nepovedlo.

84

Alivodić se snažil rozjet akci hostů po pravé straně, ale jeho pokus skončil na kopačkách jednoho z domácích hráčů.