1:0

konec (0:0)

17.07.2014, 18:00 • Kadrioru staadion (kapacita 4880) • Tomáš Hála (@tom_hala)

Tipsport: 6.1 3.67 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce, JK Nõmme Kalju skoro až senzačně vítězí nad Lechem Poznaň. Celou dobu měli hosté výhodu, hráli lépe, vytvářeli si více šancí. Až v poslední desetiminutovce, kdy se trestá každá chyba, jednu hrubou předvedl Wilusz a Hidetoshi Wakui ji dokázal potrestat. Do odvety tedy musí ještě Poláci trochu potrénovat. Děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek večera. (19:51:37)

90+3

Běží poslední minuta nastavení, u míče stále domácí hráči. Vypadá to, že utkání dovedou do vítězného konce.

90+2

Lech se hnal do rychlého protiútoku, avšak zastavil se lehce za polovinou hřiště.

90+1

Domácí hrají přesně to, co potřebují. Drží míč na soupeřově polovině.

90

Zápas už se dostal na konec základní hrací doby, s domácím celkem to vypadá velmi dobře!

86

Čas ubíhá velmi rychle a hosté mají co dělat, aby zápas dotáhli alespoň na remízu. Pokud se tak nestane, v Estonsku se bude hodně slavit.

83

Na druhé straně mohl vyrovnat Hämäläinen, avšak vůbec netrefil bránu.

81

Kalju právě vstřelilo branku! Neuvěřitelné, domácí jdou v jedenaosmdesáté minutě do vedení! Místním hrdinou se stává japonský útočník HIDETOSHI WAKUI, který na hranici vápna odebral obráncům míč a bezkonkurenčně zakončil – 1:0.

78

Žlutou kartu dostává Pawłowski (KKS Lech Poznań).

77

Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Quintieri, přichází Ainsalu.

75

Lovrencsicsovi byl odpískán faul na Kallasteho.

71

Dlouhou dobu se nedělo nic vážnějšího, až se kupředu vydal Vunk, avšak bránu vůbec netrefil.

64

Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Pürg, přichází Toomet.

62

Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Felipe Nunes, přichází Kirss.

60

Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Linetty, přichází Kownacki.

60

Následně na to pálil Trałka, jeho střela ale byla zblokována.

59

Lovrencsics kopal rohový kop, avšak žádný z jeho spoluhráčů jeho nabídku nevyužil.

55

Další veliká šance hostů! Hämäläinen byl opět střelcem, ale v cestě za úspěchem mu stál dnes skvělý Teleš.