Štafeta žen, 4x6 km, Östersund
12:35, konec • Vítěz: Francie
Stíhačka mužů, 12,5 km, Östersund
15:15, konec • Vítěz: V. S. Christiansen (NOR)
SuperG žen, Lake Louise
18:30, konec • Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (2)
Sjezd mužů, Beaver Creek
21:30, zrušeno
Muži HS134, Wisla
16:00, konec • Vítěz: J. Hörl (AUT)
Štafeta mužů, 4x7,5 km, Lillehammer
09:20, konec • Vítěz: Norsko I
Štafeta žen, 4x5 km, Lillehammer
11:45, konec • Vítěz: Rusko
Skoky mužů HS140, Lillehammer
10:50, konec • Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Běh mužů 10 km, Lillehammer
14:00, konec • Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
David Kozma - Bojan Veličković
23:14, konec • Vítěz: David Kozma
*Brendan Allen - Chris Curtis
04:45, konec • Vítěz: C. Curtis
Clay Guida - Leonardo Santos
05:10, konec • Vítěz: C. Guida
Jimmy Crute - Jamahal Hill
05:40, konec • Vítěz: J. Hill
Brad Riddell - Rafael Fizijev
06:00, konec • Vítěz: R. Fizijev
Rob Font - José Aldo
06:30, konec • Vítěz: J. Aldo
VC Saúdská Arábie
18:30, konec • Vítěz: L. Hamilton (Mercedes)
Liberec – Vítkovice 4:3
15:00, po prodl.
K. Vary – Litvínov 2:3
15:30, konec
Zlín – Pardubice 1:4
15:30, konec
Mountfield HK – Motor ČB 3:2
16:00, po prodl.
Kladno – Sparta 0:6
16:00, konec
Mladá Boleslav – Třinec 0:3
16:00, konec
Olomouc – Kometa Brno 0:2
17:00, konec
Kolín – Frýdek-M. 4:3
17:00, konec
Detroit – NY Islanders 4:3
01:00, po prodl.
Washington – Columbus 3:1
01:00, konec
Boston – Tampa 2:3
01:08, po prodl.
Ottawa – Colorado 6:5
01:10, po prodl.
Nashville – Montreal 4:3
01:15, po prodl.
Minnesota – Toronto 4:3
01:15, po s.n. (2:1)
Carolina – Buffalo 6:2
01:30, konec
NY Rangers – Chicago 3:2
02:00, konec
Vancouver – Pittsburgh 1:4
04:00, konec
Soči – Minsk 4:3
15:00, po prodl.
Znojmo – EC-KAC 3:2
17:30, po s.n. (2:1)
Košice – Nitra 1:3
16:00, konec
Michalovce – Nové Zámky 2:4
16:00, konec
Banská Bystrica – Prešov 0:3
16:30, konec
Zvolen – Spišská N. Ves 4:6
17:00, konec
Lipt. Mikuláš – Poprad 4:3
17:00, po s.n. (2:1)
Trenčín – HC Slovan 1:4
18:00, konec
Havířov – HC Sparta Praha Sledge 0:0
(nejistý čas) , odloženo
Zlín sledge – Karlovy Vary 3:6
(nejistý čas) , konec
SOHO Olomouc – SHK Mustangové 0:7
(nejistý čas) , konec
Chrudim – Ústí n/L 4:1
13:15, konec
Technika Brno – Poruba 2011 2:0
14:00, konec
Havlíčkův Brod – Písek 1:2
14:00, konec
Vsetín – HK MD Šumperk 3:2
15:30, po prodl.
Kralupy n. Vltavou – Kobra 3:4
16:30, po s.n.
Bohemians 1905 – Jablonec 1:2
15:00, konec
Ostrava – Č. Budějovice 4:1
15:00, konec
Mladá Boleslav – Pardubice 2:3
15:00, konec
Slovácko – Plzeň 1:2
18:00, konec
Leeds – Brentford 2:2
15:00, konec
Manchester Utd. – Crystal Palace 1:0
15:00, konec
Tottenham – Norwich 3:0
15:00, konec
Aston Villa – Leicester 2:1
17:30, konec
Rayo Vallecano – Espanyol 1:0
14:00, konec (16)
Elche – Cádiz 3:1
16:15, konec (16)
Levante – Osasuna 0:0
18:30, konec (16)
Celta Vigo – Valencia 1:2
21:00, konec (16)
Bologna – Fiorentina 2:3
12:30, konec
Spezia – Sassuolo 2:2
15:00, konec
Venezia – Hellas Verona 3:4
15:00, konec
Sampdoria – Lazio 1:3
18:00, konec
Juventus – Janov 2:0
20:45, konec
Saint-Étienne – Rennes 0:5
13:00, konec
Lorient – Nantes 0:1
15:00, konec
Monaco – Méty 4:0
15:00, konec
Montpellier – Clermont Foot 1:0
15:00, konec
Remeš – Angers 1:2
15:00, konec
Nice – Štrasburk 0:3
17:00, konec
Bordeaux – Lyon 2:2
20:45, konec
Žilina – Trnava 0:1
17:00, konec
A. Rubljov – B. Gojo 2:0
16:08, konec | 6:4, 7:6 (5) (Fin, ATP - CRO 1:0)
D. Medveděv – M. Čilić 2:0
18:06, konec | 7:6 (7), 6:2 (Fin, ATP - CRO 2:0)
Polsko – Slovensko 4:3
10:00, konec (5. - 6.)
Švýcarsko – Česko 5:2
13:00, konec (3.)
Švédsko – Finsko 4:3
16:30, po prodl. (Fin)
Thajsko – Slovensko 2:15
16:30, konec (Sk. C)
Česko – Švýcarsko 2:4
17:45, konec (Sk. B)
Švédsko – Portoriko 48:10
15:30, konec (Sk. D)
Polsko – Rusko 23:26
18:00, konec (Sk. B)
Rumunsko – Kazachstán 38:17
18:00, konec (Sk. C)
Slovinsko – Francie 18:29
18:00, konec (Sk. A)
Uzbekistán – Nizozemsko 17:58
18:00, konec (Sk. D)
Č. Hora – Angola 30:20
20:30, konec (Sk. A)
Írán – Norsko 9:41
20:30, konec (Sk. C)
Srbsko – Kamerun 43:18
20:30, konec (Sk. B)
Rapid Ústí n/L – Ž. Vlci Brno 7:3
19:00, konec
Kladno – Jerigo Plzeň 4:2
15:00, konec (11)
Boca Juniors Krupka – Boca Chotěboř 8:3
16:00, konec (11)