4:3

po prodl. (2:2, 1:1, 0:0 - 1:0)

05.12.2021, 15:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • Vojtěch Adamek

Tipsport: 2.33 4.09 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mockrát Vám děkuji za pozornost, já se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalšího kola KHL. S přáním hezkého zbytku víkendu, Vojtěch Adamek (17:29:09)
Přesilovky/využití: 3/1 : 5/1
V dnešním utkání jsme byli svědky pořádně vyrovnaného utkání. V první periodě aktivněji působili domácí hokejisté, jejich soupeře s nimi ovšem dokázal držet krok. V závěru klání se situace obrátila, hru tvořili hostující hokejisté, ti ale nedokázali strhnout vedení na svou stranu, a proto muselo rozhodnout až následné prodloužení. V tom si oba celky počínaly velmi opatrně, rozhodnout ovšem dokázal JC Lipon, který si tak připsal druhou branku v dresu Soči. Hosté si budou muset zvednout náladu ve středečním zápase proti Viťazu.

62:58

62:58 J. C. Lipon - 4:3

62:58

Soči právě vstřelilo branku!
Alexander Žabrajev nádhernou přihrávkou vyslal do zajímavé pozice JC LIPONA, ten si dokázal zpracovat poskakující kotouč a následnou střelou propálil gólmana hostujícího Minsku, touto brankou získává extra bodík pro HK Soči. Asistence: Alexander Žabrajev a Janis Jaks

62:50

Hostující hokejisté obléhají branku svého soupeře, pomocí krátkých přihrávek se snaží rozpohybovat bránicí trojlístek domácího celku.

62:35

Domácí hokejisté si nepohlídali své ofsajdové postavení, i proto následuje vhazování ve středním pásmu, jak signalizuje sudí.

62:06

Do parádní pozice pro zakončení se dostal hostující Stromwall, nakonec se ovšem nedokázal prokličkovat skrze bránicí obránce soupeře.

61:37

Hostující hokejisté se poprvé v prodloužení dostávají ke kotouči, uvidíme, zda si dokáží vytvořit příležitost, která by mohla ohrozit branku domácího Treťjaka.

61:08

První zákrok v dnešním prodloužení si připisuje gólman Rybár, tomu se podařilo chytit dalekonosnou ránu Žabrejeva.

60:36

Hokejisté domácího celku kombinují ve svém vlastním obranném pásmu, pomocí krátkých přihrávek se snaží nalézt skulinku v obranném bloku soupeře.

60:07

Úvodní vhazování v prodloužení vyhrávají domácí hokejisté.

Přesilovky/využití: 0/0 : 2/0
Ve třetí třetině jsme bohužel branku neviděli, daleko aktivněji působili hostující hokejisté, kteří hráli hned několik přesilových her. I díky několika zákrokům gólmana Treťjaka dnešní utkání končí remízou, o zisku druhého bodu tedy rozhodne následující prodloužení, či samostatné nájezdy. Hosté by si za předvedenou hru v třetí periodě rozhodně zasloužili získat extra bodík navíc, rozhodnout ovšem musí hráči na ledové ploše.

60:00

59:44

Závěr periody se již pouze dohrává, oba dva týmy jsou již smířené s následujícím prodloužením, které rozhodne o tom, kdo si připíše druhý bod do ligové tabulky.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Glotov (Feoktistov, Miščenko), 10. Kolgotin (A. Nikolajev, J. Alexandrov), 40. Glotov (Miščenko), 63. Lipon (Žabrejev, Jaks) – 2. Graovac (Alistrov, Almqvist), 12. L. Bengtsson (Varfolomejev, Tedenby), 29. Tedenby (Mosaljov)

HK Soči: Treťjak (Hellberg, Myšev) – Dyblenko, Miščenko, Galeňuk, Rundblad, Pautov, Jaks, J. Alexandrov – Feoktistov, Garajev (A), Glotov – A. Nikolajev (A), Točickij (C), Peťkov – Lipon, Žabrejev, Bakoš – Gordin, Averšin, Kolgotin – Alijev.
Trenér: Jevgenij Stavrovskij

HC Dinamo Minsk: Rybár (S. Bolšakov) – D. Korobov (C), L. Bengtsson, Almqvist, Sapego, Šinkevič (A), V. Jerjomenko, Děrjabin – Suvorov, T. Beck (A), Strömwall – Tedenby, Graovac, Alistrov – Bujnickij, R. Gorbunov, K. Voronin – Pyškajlo, Děmkov, Mosaljov – Varfolomejev.
Trenér: Craig Woodcroft

Rozhodčí: Sain, Hribik – Sivov, Černyšov

Diváci: 1775

01:07 MIN 0:1 Graovac (Alistrov, Almqvist)
03:03 MIN 2 Alistrov, nedovolené bránění
05:03 SOC 1:1 Glotov (Feoktistov, Miščenko)
09:12 SOC 2 příliš mnoho hráčů na ledě
09:51 SOC 2:1 Kolgotin (A. Nikolajev, J. Alexandrov)
11:07 MIN 2:2 L. Bengtsson (Varfolomejev, Tedenby)
48:04 SOC 2 A. Nikolajev, podrážení
51:09 SOC 2 Dyblenko, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu