Mistrovství světa žen

Írán – Norsko

9:41

konec (3:22)

05.12.2021, 20:30 • Pabellón Ciutat de Castelló, Castelló • Skupina C • Patrik Sandev (@Thimpu25)

Tipsport: 100.0 80.0 1.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (22:13:31)
Irán – Norsko 9:41 (3:22)
Nejvíce branek: Abbásiová 2, Núrúzová 2, Bápíriová 2 – M. R: Jacobsenová 7, Herremová 6, Hovdenová 5. Rozhodčí: A. Konjičanin, D. Konjičanin (oba BIH). Sedmimetrové hody: 0 – 3/3. Vyloučení: 3:1.

Tak pozor, cenu pro nejlepší hráčku utkání dostala Chalílíová. V prvním poločase předvedla několik opravdu skvělých, světových zákroků. Vysloužila si nejen ovace z publika, ale i ze strany norských hráček, kterým vůbec nevadilo, že cenu nezíská jedna z nich. Slzy štěstí v očích odvážné brankářky Íránu, prostě se jim nemohla ubránit. Tohle opravdu nečekala.
Tenhle zápas dopadl dle očekávání, a to drtivým vítězstvím Norska. Írán se nezmohl ani deset přesných zásahů, přitom tři z devíti vsítil v době, kdy severský výběr trochu polevil v koncentraci v samém závěru. Třeba do poločasu asijský výběr skóroval jen třikrát. Zkrátka očekávaná, jasná záležitost Norska v tomto utkání.

Konec zápasu. (9:41)

60

A ještě se pár vteřin před koncem uvedla na listinu střelkyň podruhé v utkání Ingstadová. (9:41)

60

Jacobsenová rozšiřuje už tak své bohaté konto. Norsko dokráčí ke snadnému vítězství. (9:40)

59

Povedený íránský závěr tohoto utkání. Z dálky nyní vypálila Arezúkjánová a zapsala devátý gól asijského výběru. (9:39)

58

Bápíriová udeřila z křídla! Teprve podruhé v utkání Írán zaznamenal dva vstřělěné góly v řadě. (8:39)

57

Abbásiová rozradostnila íránskou lavičku. Možná by se s trochou štěstí mohl propracovat aspoň na deset vstřelených gólů. (7:39)

57

Herremová z brejku pohotově zakončila. Blízko je Norsko metě čtyřiceti vstřelených branek. (6:39)

56

Arntzenová se snažila zacílit na bližší tyčku, trefila ale jen brankovou konstrukci. Za tohoto stavu jí tato skutečnost nemusí úplně vadit. (6:38)

55

Jacobsenová je v závěru druhé půle opravdu hodně při chuti. Tentokráte zaznamenala další jednoduchou branku. (6:38)

55

Jacobsenová obdržela dlouhou přihrávku, seběhla si blíže do středu pole a odtud snadno skórovala. (6:37)

54

Abbásiová přihrála na křídlo své spoluhráče Bápíriové a ta zamířila hezky na vzdálenější tyčku. Kosmeticky upravené skóre. (6:36)

53

Laková si v brance Íránu připsala první dobrý zákrok. Z ostrého úhlu na ní mohla těžko vyzrát Jacobsenová. (5:36)

52

Arntzenová propálila vše, co jí stálo v cestě, a to včetně brankářky Lakové, která je na hrací ploše teprve pár okamžiků. (5:36)