Statistiky:
Konečné pořadí:
1. Francie 1:10:30,3 (0+4)
Francie (Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Julia Simonová, Justine Braisazová-Bouchetová)
2. Bělorusko +57,9 (0+6)
3. Švédsko +1:09,6 (2+11)
4. Norsko +1:09,8 (1+7)
5. Německo +1:26,8 (0+4)
6. Itálie +2:58,3 (1+10)
7. Česká republika +2:59,0 (1+10)
8. Rusko +3:10,6 (0+10)
9. Švýcarsko +4:07,2 (1+12)
10. Ukrajina +4:17,7 (0+11)
11. Kanada +4:47,5 (0+12)
12. Estonsko +5:02,6 (0+8)
13. USA +5:35,9 (1+13)
14. Čína +6:05,5 (0+3)
15. Finsko +6:08,2 (1+10)
Japonsko
Rakousko
Polsko
Kazachstán
Korea
Rumunsko
Bělorusko + 1 kolo
Slovensko nenastoupilo do štafet
Pořadí po osmé střelbě:
1 Francie 1:05:12,6 (0+4)
2. Bělorusko +1:20,0 (0+6)
3. Norsko +1:34,3 (1+7)
4. Švédsko +1:38,3 (2+11)
5. Německo +1:44,9 (0+4)
6. Itálie +3:14,6 (1+9)
7. Česká republika +3:14,6 (1+9)
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Francie 59:09,6 (0+4)
2. Bělorusko +1:02,7 (0+4)
3. Švédsko +1:25,2 (2+9)
4. Norsko +1:31,3 (1+6)
5. Německo +1:38,3 (0+4)
6. Česká republika +2:09,0 (0+7)
Pořadí po třetí předávce:
1. Francie 52:34,5 (0+3)
2. Bělorusko +1:08,4 (0+3)
3. Švédsko +1:20,4 (2+8)
4. Norsko +1:33,0 (1+6)
5. Německo +1:33,6 (0+3)
6. Česká republika +1:59,6 (0+6)
Pořadí po šesté střelbě:
1. Francie 47:42,3 (0+3)
2. Bělorusko +53,4 (0+3)
3. Německo +1:18,2 (0+3)
4. Norsko +1:32,0 (1+6)
5. Švédsko +1:35,7 (2+8)
6. Itálie +1:47,3 (1+6)
7. Česká republika +1:55,5 (0+6)
Pořadí po páté střelbě:
1. Francie 41:36,6 (0+3)
2. Bělorusko +31,8 (0+2)
3. Německo +54,5 (0+3)
4. Norsko +1:13,2 (1+5)
5. Česká republika +1:31,7 (0+4)
Pořadí po druhé předávce:
1. Francie 34:52,7 (0+2)
2. Bělorusko +1,8 (0)
3. Německo +46,3 (0+3)
4. Norsko +1:05,9 (1+5)
5. Rusko +1:17,8 (0+3)
...
8. Česká republika +1:27,6 (0+3)
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Bělorusko 30:03,9 (0)
2. Francie +2,7 (0+2)
3. Německo 39,9 (0+3)
4. Rusko +59,3 (0+3)
5. Norsko +1:01,9 (1+5)
6. Česká republika +1:06,3 (0+3)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Švédsko 23:56,0 (0+2)
2. Francie +1,5 (0+2)
3. Norsko +2,0 (0+2)
4. Bělorusko +2,9 (0)
5. Itálie +5,5 (0+3)
...
8. Česká republika +42,6 (0+3).
Pořadí po první předávce:
1. Rusko 17:16,8 (0)
2. Itálie +0,5 (0+2)
3. Česká republika +2,8 (0)
4. Německo +7,4 (0)
5. Švédsko +8,4 (0+2)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Rusko 12:23,3 (0)
2. Itálie +1,3 (0+2)
3. Česká republika +1,8 (0)
4. Německo +8,0 (0)
5. Korea +12,1 (0)
Pořadí po první střelbě:
1. Rusko 6:15,3 (0)
2. Švýcarsko +3,2 (0)
3. Norsko +3,3 (0)
4. Francie +4,2 (0)
5. Česká republika +4,9 (0)
Startovní listina:
1. Švédsko (Linn Perssonová, Mona Brorssonová, Elvira Öbergová, Hanna Öbergová)
2. Německo (Vanessa Voigtová, Denise Herrmannová, Janina Hettichová, Franziska Preussová)
3. Francie (Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Julia Simonová, Justine Braisazová-Bouchetová)
4. Norsko (Emilie Kalkenbergová, Tiril Eckhoffová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Marte Olsbuová-Røiselandová)
5. Bělorusko (Iryna Leščanková, Dzinara Alimbekavová Irina Kručinkinová, Hanna Solaová)
6. Rusko (Kristina Rezcovová, Larisa Kuklinová, Světlana Mironovová, Uljana Nigmatullinová)
7. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Julija Džimová. Darja Blašková, Olena Bilosjuková)
8. Itálie (Lisa Vittozziová, Dorothea Wiererová, Samuela Comolaová, Michela Carraraová)
9. Rakousko (Christina Riederová, Dunja Zdoucová, Julia Schwaigerová, Lisa Theresa Hauserová)
10. Česká republika (Jessica Jislová, Eva Puskarčíková, Markéta Davidová, Lucie Charvátová)
11. USA (Susan Dunkleeová, Joanne Firesteelová Reidová, Clare Eganová, Deedra Irwinová)
12. Švýcarsko (Amy Basergaová, Lena Häckiová, Aita Gasparinová, Selina Gasparinová)
13. Polsko (Monika Hojniszová-Staręgaová, Kinga Zbylutová, Kamila Żuková, Anna Mąkaová)
14. Kanada (Nadia Moserová, Emma Lunderová, Benita Peifferová, Sarah Beaudryová)
15. Finsko (Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Venla Lehtonenová, Nastasija Kinnunenová)
16. Kazachstán (Galina Višněvská-Šeporenková, Darja Kliminová, Anastassija Kondratěvová, Jelizaveta Belčenková)
17. Estonsko (Regina Ojaová, Tuuli Tomingasová, Susan Kuelmová, Johanna Talihärmová)
18. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisukaová)
19. Slovensko (Paulina Fialková, Ivona Fialková, Mária Remeňová, Zuzana Remeňová)
20. Korea (Jekatěrina Avvakumovová, Či-hi Mun, Son-su Kim, Enjung Ko)
21. Bulharsko (Daniela Kadevová, Marija Zdravkovová, Lora Hristovová, Milena Todorovová)
22. Rumunsko (Anastasia Tolmachevová, Elena Chirkovová, Natalia Ushkinová, Ana Larisa Cotrusová)
23. Čína (Jüan-meng Čchu, Jan Žangová, Jialin Tangová, Fan-čchi Meng)
Závod dnes dojelo pouze patnáct reprezentací ze třiadvaceti. Ještě před startem odstoupilo Slovensko.
1. Francie 1:10:30,3 (0+4)
Francie (Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Julia Simonová, Justine Braisazová-Bouchetová)
2. Bělorusko +57,9 (0+6)
3. Švédsko +1:09,6 (2+11)
4. Norsko +1:09,8 (1+7)
5. Německo +1:26,8 (0+4)
6. Itálie +2:58,3 (1+10)
7. Česká republika +2:59,0 (1+10)
8. Rusko +3:10,6 (0+10)
9. Švýcarsko +4:07,2 (1+12)
10. Ukrajina +4:17,7 (0+11)
11. Kanada +4:47,5 (0+12)
12. Estonsko +5:02,6 (0+8)
13. USA +5:35,9 (1+13)
14. Čína +6:05,5 (0+3)
15. Finsko +6:08,2 (1+10)
Japonsko
Rakousko
Polsko
Kazachstán
Korea
Rumunsko
Bělorusko + 1 kolo
Slovensko nenastoupilo do štafet
Cíl
Cíl
Česká štafeta končí na solidním sedmém místě
Cíl
Cíl
Boj o bronz zvládla lépe Švédka Hanna Öbergová
Cíl
Cíl
Vítězná Francie
Cíl
8. stř
1 Francie 1:05:12,6 (0+4)
2. Bělorusko +1:20,0 (0+6)
3. Norsko +1:34,3 (1+7)
4. Švédsko +1:38,3 (2+11)
5. Německo +1:44,9 (0+4)
6. Itálie +3:14,6 (1+9)
7. Česká republika +3:14,6 (1+9)
8. stř
8. stř
Marte Olsbu Röiselandová a Hanna Öbergová ztrácejí na Bělorusko patnáct vteřin!
8. stř
Francie si jde pro vítězství v první ženské štafetě nové sezony
8. stř
8. stř
20,8km
7. stř
7.stř
1. Francie 59:09,6 (0+4)
2. Bělorusko +1:02,7 (0+4)
3. Švédsko +1:25,2 (2+9)
4. Norsko +1:31,3 (1+6)
5. Německo +1:38,3 (0+4)
6. Česká republika +2:09,0 (0+7)