BK Havlíčkův Brod – IHC Králové Písek

1:2

konec (1:0, 0:1, 0:1)

05.12.2021, 14:00 • Zimní stadion Kotlina • 23. kolo • Tomáš Sochor

Havlíčkův Brod byl dnes dvě třetiny lepším mužstvem. Svojí převahu však dokázal přetavit v jedinou branku. Písek pak na konci druhé dvacetiminutovky vyrovnal. Ve třetí třetině tempo zápasu opadlo. Králové však v ní dokonali obrat, a z Kotliny si tak vezou tři body za vítězství 2:1. (16:05:38)

59:53

Písek drží kotouč za bránou domácích. Bruslaři již pravděpodobně nic nestihnou.

59:33

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kutlvašr – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Pártl – 2 min., nesportovní chování).

59:30

Další ránu z levého kruhu z hole Maxe Kutlvašra hosté zablokovali.

59:23

Ránu od modré vyslal Martin Zych. Netrefil však bránu.

59:14

Hosté vyhráli vhazování a vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

59:00

Vhazuje se před Jakubem Vondrašem a domácí jdou v do pole v šesti!

59:00

Oddechový čas pro domácí.

59:00

Po rychlé akci střílel od modré čáry Max Kutlvašr. Vondruš jeho pokus viděl.

58:25

Petr Hrdlička se zkusil proháčkovat mezi trojicí hráčů, byl ale zastaven.

57:51

Nyní si hráči Havlíčkova Brodu nerozuměli. Po zkažené přihrávce se píská zakázané uvolnění.

56:58

Bruslaři nasadili vyšší převodovou rychlost a snaží se vyrovnat. Písecká obrana ale zatím stíhá.

56:34

Do pěkné střelecké šance se dostal na vnitřku levého kruhu Dan Fiala. Dostal přihrávku z pravé strany a z první vyslal ránu do levého horního rohu. Fantastický zákrok však předvedl Jakub Vodraš.

55:34

V útočném pásmu vybojoval kotouč Jaroslav Prášek a před ním byl již jen brankář. Útočník Havlíčkova Brodu však neměl rychlost, a byl tak dostižen obranou hostů.

54:35

Písek právě vstřelil branku!
Adam Ryba našel pěknou nahrávkou do jízdy JAROSLAVA KREUZMANA, jenž se s kotoučem dostal před brankoviště a bekhendem prostrčil kotouč za přesouvajícího se Pavla Puldu. Asistence: Adam Ryba

53:58

Velkou dělovku vyslal od modré čáry Martin Zych. Netrefil však bránu.

53:32

Obrovskou porci času na zakončení měl na pravém kruhu Alois Dubský! Pavel Pulda se nyní vytáhl skvělým zákrokem.

1:2

Branky a nahrávky: 17. Kutlvašr (Prášek) – 39. Hracholski (Dubský, Kulvejt), 55. Kreuzman (Ryba)

BK Havlíčkův Brod: Pulda (Kukeně) – Hrbek, Besmák, Kutlvašr, Zych – Mlejnek (A), Pártl (C), Hrdlička, Dymák, Straka, Fiala (A), Kravec, Krejčí, Janko, Prášek
Trenér: Václav Adam

IHC Králové Písek: Vondraš (Kadlec) – Dohnal, Kulvejt, Dolhý, Kurfürst (C), Kouba – Pešek, Pitel, Hála, Dubský, Kreuzman, Hracholski, Mikeska, Ryba, Lechnýř, Hollar (A), Kříž
Trenér: Václav Šrámek

Rozhodčí: David Labuta – Kristýna Hájková, Jaroslav Štěrba