Kvalifikace HS142, Ruka
18:15, konec
Sprinty mužů a žen, Ruka
12:30, konec • Vítěz:J. Klæbo (NOR), M. Fallaová (NOR)
Skoky HS142, Ruka
11:00, konec • Vítěz: J. Riiber (NOR)
Běh 5 km, Ruka
15:00, konec • Vítěz: J. Riiber (NOR)
Zlín – Litvínov 3:1
17:30, konec
K. Vary – Mountfield HK 2:3
17:30, po prodl.
Kladno – Sparta 2:4
18:00, konec
Pardubice – Plzeň 4:3
18:00, po prodl.
Olomouc – Třinec 3:1
18:00, konec
Montreal – New Jersey 4:6
01:30, konec
Boston – NY Rangers 3:2
19:20, po prodl.
Anaheim – Winnipeg 0:3
22:00, konec
San Jose – Los Angeles 4:1
22:00, konec
Philadelphia – Detroit 6:1
22:00, konec
Buffalo – Toronto 6:4
22:08, konec
Chicago – Colorado 2:5
22:10, konec
Minnesota – Ottawa 7:2
22:10, konec
Washington – Tampa 4:3
23:00, po prodl.
Kralupy n. Vltavou – Ústí n/L 3:2
17:00, po prodl. (Sk. A)
Havířov – Litomyšl 4:1
18:00, konec (Sk. B)
Warriors Brno – Vsetín 1:6
18:30, konec (Sk. B)
Kobra – Písek 4:2
18:45, konec (Sk. A)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 7:4
20:00, konec (Sk. A)
Jaroslavl – Minsk 6:3
17:00, konec
Kazaň – Soči 0:1
17:00, konec
N.Novgorod – Dynamo Moskva 1:2
17:00, po s.n. (0:1)
Jokerit – Novosibirsk 1:4
17:30, konec
Villach – Znojmo 3:5
19:15, konec
Detva – Nové Zámky 6:3
18:00, konec
Trenčín – Poprad 1:4
18:00, konec
Miskolc – Banská Bystrica 1:4
18:00, konec
Nitra – Zvolen 4:2
18:00, konec
Skalica – Dubnica 5:2
17:15, konec
Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 3:2
17:30, po s.n. (2:0)
Levice – Martin 4:1
18:00, konec
Žilina – Trnava 7:5
18:00, konec
Topoľčany – Bratislava Capitals 4:1
18:00, konec
UK Kings Prague – Engineers Prague 1:5
20:00, konec (8)
Ostrava – Opava 0:0
18:00, konec
Celta Vigo – Valladolid 0:0
21:00, konec
Schalke – Union Berlín 2:1
20:30, konec
Marseille – Brest 2:1
20:45, konec
Trnava – Ružomberok 2:0
18:00, konec
Zagłębie – Zabrze 2:0
18:00, konec (17)
Wisła Pł. – Lech Poznaň 0:2
20:30, konec (17)
Gençlerbirliği – Yeni Malatyaspor 3:3
18:30, konec
Královské Vinohrady – Chodov 2:10
19:30, konec
Sparta – Vysoké Mýto 14:2
20:00, konec
Jablonec n/N – Wizards Praha 2:4
20:30, konec (10)
Třinec – FERRAM Opava 2:2
20:00, konec (10)
Gamaspol Jeseník – SKUP Olomouc 3:6
20:00, konec (10)
Jakubčovice nad Odrou – Hodonín B 3:5
21:00, konec (10)